Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 lipca 2018, 23:54

autor: Osti

Humble Bundle z grami od CI Games

Na Humble Bundle znaleźć można nową promocję, dzięki której za symboliczną kwotę można kupić najgorętsze tytuły rodzimego CI Games.

Przez najbliższe dwa tygodnie możliwe będzie nabycie w okazyjnej cenie paczki gier od CI Games. Promocja powinna ucieszyć przede wszystkim fanów strzelania, którzy w nowym Humble Bundle znajdą wszystkie części serii Sniper: Ghost Warrior. Tytułem wartym uwagi jest też na pewno Lords of the Fallen w edycji GOTY.

Dzięki nowemu Humble Bundle poczujemy się jak prawdziwy snajper. - Humble Bundle z grami od CI Games - wiadomość - 2018-07-18
Dzięki nowemu Humble Bundle poczujemy się jak prawdziwy snajper.

Po zapłaceniu 1 dolara (3,68 zł) otrzymamy dostęp do:

  1. Sniper: Ghost Warrior Gold Edition
  2. Chronicles of Mystery: The Scorpio Ritual
  3. Combat Wings: Battle of Britain

Wpłacając kwotę powyżej średniej, która aktualnie wynosi niecałe 7 dolarów (ok. 26 zł), zagramy dodatkowo w Lords of the Fallen – Game of the Year Edition i Sniper: Ghost Warrior 2 Collector’s Edition wraz z dodatkiem World Hunter Pack.

Gracze sięgający do portfela najgłębiej otrzymają jedną z najciekawszych pozycji w promocji. Po zapłaceniu 15 dolarów (czyli ok. 55 zł) staniemy się szczęśliwymi posiadaczami Sniper: Ghost Warrior 3 wraz z pakietem map do trybu multiplayer.

Tradycyjnie już subskrybenci Humble Monthly, którzy zdecydują się na zakup najdroższego „pakietu” z Humble Bundle, otrzymają dodatkowo 2 dolary (nieco ponad 7 zł) do wydania w Humble Store.

Część pieniędzy wydanych na cyfrowe zakupy można przeznaczyć na pomoc organizacjom charytatywnym. Humble Bundle tym razem proponuje wesprzeć organizację Covenant House, która zajmuje się opieką nad bezdomnymi dziećmi i młodzieżą.

  1. Strona Humble CI Games Bundle
  2. Strona oficjalna Humble Bundle
  3. Strona oficjalna CI Games
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.