Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 lipca 2018, 23:54

autor: Osti

Humble Bundle z grami od CI Games

Na Humble Bundle znaleźć można nową promocję, dzięki której za symboliczną kwotę można kupić najgorętsze tytuły rodzimego CI Games.

Przez najbliższe dwa tygodnie możliwe będzie nabycie w okazyjnej cenie paczki gier od CI Games. Promocja powinna ucieszyć przede wszystkim fanów strzelania, którzy w nowym Humble Bundle znajdą wszystkie części serii Sniper: Ghost Warrior. Tytułem wartym uwagi jest też na pewno Lords of the Fallen w edycji GOTY.

Dzięki nowemu Humble Bundle poczujemy się jak prawdziwy snajper. - Humble Bundle z grami od CI Games - wiadomość - 2018-07-18
Dzięki nowemu Humble Bundle poczujemy się jak prawdziwy snajper.

Po zapłaceniu 1 dolara (3,68 zł) otrzymamy dostęp do:

  1. Sniper: Ghost Warrior Gold Edition
  2. Chronicles of Mystery: The Scorpio Ritual
  3. Combat Wings: Battle of Britain

Wpłacając kwotę powyżej średniej, która aktualnie wynosi niecałe 7 dolarów (ok. 26 zł), zagramy dodatkowo w Lords of the Fallen – Game of the Year Edition i Sniper: Ghost Warrior 2 Collector’s Edition wraz z dodatkiem World Hunter Pack.

Gracze sięgający do portfela najgłębiej otrzymają jedną z najciekawszych pozycji w promocji. Po zapłaceniu 15 dolarów (czyli ok. 55 zł) staniemy się szczęśliwymi posiadaczami Sniper: Ghost Warrior 3 wraz z pakietem map do trybu multiplayer.

Tradycyjnie już subskrybenci Humble Monthly, którzy zdecydują się na zakup najdroższego „pakietu” z Humble Bundle, otrzymają dodatkowo 2 dolary (nieco ponad 7 zł) do wydania w Humble Store.

Część pieniędzy wydanych na cyfrowe zakupy można przeznaczyć na pomoc organizacjom charytatywnym. Humble Bundle tym razem proponuje wesprzeć organizację Covenant House, która zajmuje się opieką nad bezdomnymi dziećmi i młodzieżą.

  1. Strona Humble CI Games Bundle
  2. Strona oficjalna Humble Bundle
  3. Strona oficjalna CI Games