Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2019, 11:37

autor: Froozyy

Humankind - czy poznaliśmy tytuł nowej produkcji Segi?

Wczoraj w sieci ukazała się nowa witryna internetowa, która najprawdopodobniej zwiastuje nadchodzącą produkcję japońskiego wydawcy Sega. Całkiem możliwe, że przy okazji poznaliśmy również jej tytuł.

Sega wciąż nie zdradziła, jaka konkretnie będzie jej nowa produkcja. - Humankind - czy poznaliśmy tytuł nowej produkcji Segi? - wiadomość - 2019-08-18
Sega wciąż nie zdradziła, jaka konkretnie będzie jej nowa produkcja.

Od jakiegoś czasu wiemy, że japoński producent i wydawca gier komputerowych Sega planuje pokazać nową grę z segmentu AAA na ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom, lecz do tej pory nie poznaliśmy żadnych szczegółów na jej temat. Jednak wczoraj w sieci ukazała się nowa witryna internetowa – hmkd.sega.com, która przypuszczalnie jest małą zapowiedzią tego, co już wkrótce przedstawi nam Sega. Niestety strona pozbawiona jest jakichkolwiek konkretnych informacji, można się na niej tylko zapisać na newsletter, który prawdopodobnie powiadomi nas o nadchodzącej produkcji, gdy ta ujrzy światło dzienne.

Tak prezentuje się strona nowej produkcji Segi. - Humankind - czy poznaliśmy tytuł nowej produkcji Segi? - wiadomość - 2019-08-18
Tak prezentuje się strona nowej produkcji Segi.

Na stronie nie został również przedstawiony pełen tytuł nowej gry, jednak możemy się domyślać, że „hmkd” w adresie witryny to skrót od słowa „humankind”, bowiem właśnie ten termin został parę miesięcy temu zarejestrowany przez Segę jako nowy znak towarowy w Japonii, USA oraz Kanadzie i przypuszczalnie będzie to tytuł nowej produkcji.

Na oficjalne potwierdzenie tych domyśleń musimy jednak poczekać do targów gamescom, które rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek. Pełną listę gier, które zostaną tam pokazane, możecie znaleźć w naszym osobnym newsie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Humankind

Humankind