Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 stycznia 2023, 10:11

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Spędź 20 nastrojowych minut w pięknym zimowym świecie Hogwarts Legacy

Debiut Hogwarts Legacy jest już niemal za rogiem. W związku z tym twórcy gry oddali nam do dyspozycji kolejny urokliwy materiał wideo. Tym razem nasze skołatane nerwy ukoi zimowa sceneria okolic legendarnej szkoły magii.

Źródło fot. WB Games
i

Zbliża się premiera Hogwarts Legacy. Nic więc dziwnego, że wokół produkcji Avalanche Software narasta coraz bardziej „hajp”. Tę jakże gorącą atmosferę wyczekiwania postanowili schłodzić sami twórcy, którzy udostępnili w sieci materiał prezentujący piękne okolice Hogwartu (oraz wnętrze kultowej szkoły magii) w zimowej scenerii. Zobaczcie sami to niezwykle odprężające, 20-minutowe wideo:

Powyższy filmik jest kolejnym i prawdopodobnie już ostatnim z cyklu ASMR (autonomous sensory meridian response). W poprzednich miesiącach otrzymaliśmy materiały ukazujące wiosenną, letnią i jesienną aurę magicznej krainy.

Warto przy okazji zaznaczyć, że wszystkie wspomniane filmy powstały na silniku gry, zatem już niedługo na własnej skórze doświadczymy zmieniających się pór roku i odkryjemy przedstawiane na materiałach miejscówki.

Natomiast jeżeli spragnieni jesteście szeroko pojętej akcji, przypomnijmy, iż kilka dni temu deweloperzy pochwalili się w sieci efektownym zwiastunem Hogwarts Legacy. Jego bohaterką jest sowa, która, nie zważając na niebezpieczeństwa, pragnie dostarczyć odbiorcy tajemniczy list.

Hogwarts Legacy trafi na sklepowe półki 10 lutego w wersjach na komputery osobiste oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. W późniejszym terminie powędruje również na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Pod tym linkiem możecie zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi dla wersji pecetowej.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej