Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 maja 2022, 20:45

autor: Michał "Maycuzai" Zegar

Spędź 20 minut w świecie Hogwarts Legacy z nastrojowym ambientem

W sieci pojawiło się 20-minutowe wideo z gry Hogwarts Legacy. Zaprezentowano na nim skąpane w deszczu miejscówki. Z materiału aż wylewa się atmosfera magicznego uniwersum J.K. Rowling.

Dziedzictwo Hogwartu (Hogwarts Legacy) to bezsprzecznie jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Produkcja zmierza na PC-ty oraz konsole Xbox Series X/S, PS5, Xbox One, PS4 i Nintendo Switch. Choć dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona, twórcy co jakiś czas przypominają o swoim dziele – w marcu oglądaliśmy obszerny gameplay, a dziś opublikowany został relaksujący 20-minutowy filmik (poniżej).

Hogwart w deszczu

Wideo, zamieszczone na oficjalnym youtube’owym kanale Dziedzictwa Hogwartu, pokazuje deszczową noc w Hogwarcie – jest to w zasadzie tylko zlepek nastrojowych scen na silniku gry, pokazujących różnorakie miejscówki skąpane w mroku i wzbogaconych kojącymi dźwiękami burzy (tzw. ambient – odgłosy tła).

Materiał przybliża graczom atmosferę magicznego świata, którą udało się wykreować twórcom produkcji ze studia Avalanche Software.

  1. Dziedzictwo Hogwartu – strona oficjalna