Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2022, 17:20

Zaznaj 20 minut relaksu w pięknych sceneriach z Hogwarts Legacy

W sieci pojawił się nowy materiał wideo z Hogwarts Legacy. Jest on dość nietypowy, gdyż nie uświadczymy w nim jakichkolwiek elementów rozgrywki, tylko relaksujące, iście magiczne odgłosy przyrody i piękne widoki.

Trwająca fala upałów daje się już we znaki nawet najbardziej zagorzałym sympatykom lata, zwłaszcza że nie każdy ma w tym czasie możliwość oderwania się od codziennych obowiązków i zrelaksowania. Z myślą o takich osobach – jakby na osłodę po niedawnej informacji o obsuwie, okraszonej datą premiery – twórcy Hogwarts Legacy przygotowali materiał wideo o nazwie „A Hot Summer Day”. Możecie go obejrzeć poniżej.

Filmik jest dość nietypowy. Nie zawiera bowiem ani gameplayu, ani jakichkolwiek fabularnych scen z owej wyczekiwanej gry. Zamiast tego uświadczymy w nim 20-minutową serię zmieniających się pejzaży i odgłosów przyrody – śpiewu ptaków, szumu wiatru, plusku wody – w lokacjach znajdujących się z dala od Hogwartu. Wspomniane dźwięki są bardzo kojące, zwłaszcza w połączeniu ze ślicznymi krajobrazami świata Harry’ego Pottera.

Dla przypomnienia dodam, że Hogwarts Legacy ukaże się 10 lutego 2023 roku na PC, PS4, PS5, XOne i XSX/S (nieco później ma wyjść również na Switcha). Jeśli szukacie więcej konkretów na temat nadchodzącej gry studia Avalanche Software, odsyłam Was do naszej wiadomości sprzed dwóch tygodni, w której szczegółowo opisaliśmy wyciek jej obszernej prezentacji.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej

E3 2021