Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2022, 19:04

W Hogwarts Legacy nie zagramy w tym roku; znamy datę premiery

Poznaliśmy datę premiery Hogwarts Legacy. Tytuł trafi w nasze ręce w lutym przyszłego roku.

Avalanche Software podało dokładną datę premiery Hogwarts Legacy. Jak się okazuje, w tytuł ten nie zagramy w tym roku. Produkcja trafi na PC, PS4, PS5, Xboksa One i Xboksa Series X/S 10 lutego 2023 roku. Data premiery na Nintendo Switch zostanie ujawniona w późniejszym czasie.

W Hogwarts Legacy nie zagramy w tym roku; znamy datę premiery - ilustracja #1
Źródło: https://twitter.com/HogwartsLegacy/status/1558121248814759939

Do tej pory nie znaliśmy dokładnej daty premiery Hogwarts Legacy. Spekulowano jednak, że produkcja trafi w nasze ręce w okresie świątecznym. Niestety założenia te okazały się zbyt optymistyczne i ostatecznie w tytuł zagramy dwa miesiące później. Pozostaje nam więc uzbroić się w cierpliwość.

Hogwarts Legacy to RPG akcji z otwartym światem osadzony w stworzonym przez J.K. Rowling uniwersum Harry’ego Pottera. Całość dzieje się jednak przed wydarzeniami opisanymi w książkach. Podczas przygody trafimy bowiem do XIX-wiecznego Hogwartu. Tam wcielimy się w młodego adepta magii, który podejmuje naukę w szkole. Niechcący jednak zostaje on wplątany w konflikt między goblinami i czarnoksiężnikami oraz czarodziejami.

  1. Te postaci z Harry’ego Pottera mogą pojawić się w Hogwarts Legacy

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej