Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 listopada 2022, 19:46

autor: Zuzanna "ZuzoliK" Domeradzka

Spędź 20 minut z Hogwarts Legacy wśród pięknych jesiennych krajobrazów

Twórcy Hogwarts Legacy opublikowali filmik pełen kojących, jesiennych krajobrazów z gry. Odprężcie się na dwadzieścia minut w okolicach szkoły magii.

Źrodło fot. YouTube - Hogwarts Legacy
i

Twórcy nadchodzącego Hogwarts Legacy nie przestają zasypywać fanów kolejnymi materiałami z gry. Tym razem nie jest to obszerny fragment z rozgrywki, a nieco inny format, prezentujący piękne obrzeża Hogwartu w trakcie jesieni. Zobaczcie sami ten kojący, dwudziestominutowy filmik.

Materiał został podpisany przez twórców jako ASMR (autonomous sensory meridian response), czyli coś, co ma za zadanie odprężyć odbiorcę. Na filmiku nie widać więc żadnej walki czy rozmów, a jedynie krajobrazy podczas jesiennego poranka. Dodatkowo w tle słychać ptaki i inne odgłosy otoczenia, co lepiej wpływa na zrelaksowanie się.

Klip powstał na silniku gry, a więc po premierze Hogwarts Legacy na własną rękę będziemy mogli przemierzać te piękne łąki i lasy.

Warto wspomnieć o tym, że cykl pór roku będzie obecny w grze, dlatego być może twórcy opublikują jeszcze podobny materiał, np. prezentujący zimę. Jest to prawdopodobne tym bardziej, że jakiś czas temu Avalanche Software umieściło w sieci podobne filmiki – letni, jak i wiosenny.

Swoją drogą twórcy zaprezentowali ostatnio nauczycielkę od obrony przed czarną magią. Będzie nią surowa, ale lubiana Dinah Hecat, która po zakończeniu pracy w Ministerstwie Magii (konkretnie w Departamencie Tajemnic) zaczęła nauczać w Hogwarcie.

Spędź 20 minut z Hogwarts Legacy wśród pięknych jesiennych krajobrazów - ilustracja #1
Źródło: Twitter, @HogwartsLegacy.

Hogwarts Legacy zadebiutuje 10 lutego 2023 roku na PS4, PS5, Xboxach One, Xboxach Series X/S i PC-tach, a w późniejszym czasie również na Nintendo Switchu.

  1. Hogwarts Legacy – oficjalna strona