Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 lipca 2014, 16:54

autor: Góral

Hitman: Agent 47 - opublikowano pierwsze zdjęcia z nowego filmu

W lutym 2015 roku w kinach całego świata ponownie zagości Agent 47 w filmie Hitman: Agent 47. W rolę tytułowego zabójcy wcieli się Rupert Friend, którego możemy dziś zobaczyć po raz pierwszy w nowym wcieleniu, dzięki opublikowanym zdjęciom z obrazu kinowego.

Hitman: Agent 47 - opublikowano pierwsze zdjęcia z nowego filmu - ilustracja #1

O filmie Hitman: Agent 47 wiemy już od dłuższego czasu. Pierwotnie w rolę tytułowego bohatera miał wcielić się Paul Walker znany z roli Briana O'Connera z cyklu Szybcy i Wściekli. W wyniku jego tragicznej śmierci, główna rola została przydzielona Rupertowi Friendowi z serialu Homeland. Dziś po raz pierwszy możemy zobaczyć, czy faktycznie jest on właściwym człowiekiem na właściwym miejscu, gdyż opublikowano oficjalne zdjęcia z filmu. Jednocześnie, dzięki serwisowi SlashFilm, dowiedzieliśmy się, że podczas konwentu Comic-Con zaprezentowano zwiastun obrazu kinowego. Niestety nie możemy obejrzeć go na własne oczy, ale z opublikowanych informacji wynika, że był on nastawiony na czystą akcję i nie miał nic wspólnego ze skradaniem się.

Oznacza to najpewniej tyle, że szykuje się tradycyjny, widowiskowy film prosto z Hollywood, ale chyba nikt nie spodziewał się czegoś innego. Hitman: Agent 47 zadebiutuje w kinach pod koniec lutego 2015 roku.

Seria Hitman to słynny cykl gier akcji, opowiadający o przygodach płatnego zabójcy Agenta 47. Obecnie w produkcji znajduje się kolejna pełnoprawna odsłona, o której wiemy na razie tyle, że powróci do korzeni marki i zaoferuje duże tereny, dające graczom spore pole do popisu w kwestii rozwiązywania problemów.

Hitman: Agent 47 - Rupertowi Friendowi towarzyszyć będzie Hannah Ware. - Hitman: Agent 47 - opublikowano pierwsze zdjęcia z nowego filmu - wiadomość - 2014-07-29
Hitman: Agent 47 - Rupertowi Friendowi towarzyszyć będzie Hannah Ware.
Hitman: Agent 47 - opublikowano pierwsze zdjęcia z nowego filmu - ilustracja #3

Ostatnia aktualizacja: 2014-07-29

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.