Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 lipca 2014, 17:35

autor: Maciej Jałowiec

Odgaduj cechy i wygrywaj akcesoria dla graczy - cecha 5

Ostatnia szansa na zdobycie gamingowych słuchawek i myszek! Gorąco zapraszamy do konkursu, w którym wciąż czekają na Was akcesoria dla graczy.

Odgaduj cechy i wygrywaj akcesoria dla graczy - cecha 5 - ilustracja #1

Z okazji odgadywania piątej cechy laptopa ASUS G750 ponownie zachęcamy Was do walki o akcesoria dla graczy – gamingową mysz ASUS GX850 oraz słuchawki ASUS Orion Pro. Przy poprzedniej cesze nagrody powędrowały do użytkowników Akwarelka, Samzon oraz Mefjuuu – gratulujemy! Szansę na zdobycie wspomnianych akcesoriów ma każdy, kto zajrzy na stronę rog.gry-online.pl a następnie odgadnie w komentarzu, jaką cechę laptopa przedstawiają modelki, a następnie uzasadni, która z nich prezentuje daną właściwość najlepiej. Na Wasze odpowiedzi czekamy do dnia 3 sierpnia 2014, do godziny 12:00 (południe), a o 15:00 tego samego dnia wyłonieni zostaną laureaci. Przypominamy jednocześnie, że szansę na zdobycie myszek i słuchawek mają również ci, którzy brali udział w odgadywaniu poprzednich cech!

Nagrodą główną konkursu jest laptop ASUS G750. Zdobyć go będzie można w drugim etapie zabawy, który ruszy 3 sierpnia i polegać będzie na wyborze Dziewczyny Republic of Gamers,. Więcej informacji znajdziecie w regulaminie, który również znajduje się na stronie rog.gry-online.pl.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!