Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2014, 13:48

autor: Draug

Euro Truck Simulator 2 – patch 1.11 z trzema nowymi miastami

Studio SCS Software wypuściło finalną wersję patcha 1.11 do gry Euro Truck Simulator 2. Oferuje on dużo zmian, z trzema nowymi miastami (Wenecja, Graz i Klagenfurt) na czele. Oprócz tego wprowadzono innowacje m.in. w sferze interfejsu, sztucznej inteligencji i fizyki.

Euro Truck Simulator 2 w skrócie:
  • Producent: SCS Software
  • Gatunek: symulator ciężarówki
  • Platformy sprzętowe: PC
  • Termin wydania: 19 października 2012
  • Nasza ocena: 8 / 10 (ElMundo)

Gra Euro Truck Simulator 2 doczekała się kolejnej dużej aktualizacji. Po dość długich testach w fazie beta studio SCS Software wypuściło finalną wersję patcha 1.11. Od wczoraj jest on dostępny dla posiadaczy produkcji w wydaniu ze Steama, natomiast jeszcze dziś lub jutro będą mogli pobrać go również gracze dysponujący edycją pudełkową. Najważniejszą nowość w łatce stanowią dodatkowe drogi do przejechania, razem z trzema dużymi miastami – są to Wenecja oraz austriackie Graz i Klagenfurt. Oprócz tego wprowadzono ustawienia pozycji fotela kierowcy, dodano informację o ograniczeniu prędkości na przemierzanej trasie w Doradcy drogowym, zmodernizowano interfejs (ze szczególnym uwzględnieniem radia, które wzbogacono o możliwość filtrowania i sortowania stacji/utworów), ulepszono sztuczną inteligencję kierowców uczestniczących razem z nami w ruchu drogowym, wprowadzono modyfikacje w sferze fizyki i symulacji (np. stabilizatory poprzeczne, naczepy), zaimplementowano możliwość sprzedania pustego garażu i przeniesienia siedziby gracza do innego miasta etc. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

Ktoś z Was jeździł już swoją ciężarówką po Wenecji? - Euro Truck Simulator 2 – wypuszczono patch 1.11 z trzema nowymi miastami - wiadomość - 2014-07-29
Ktoś z Was jeździł już swoją ciężarówką po Wenecji?

Euro Truck Simulator 2 zadebiutował w październiku 2012 roku i jest od tamtej pory nieustannie rozwijany przez dewelopera. Oprócz wielu patchy, wypuszczanych co kilka(naście) tygodni, gra doczekała się także dużego rozszerzenia o tytule Going East! Ekspansja Polska, wprowadzającego rozległy obszar Europy Środkowo-Wschodniej z trzynastoma nowymi lokacjami (z których większość mieściła się w Polsce). Jeśli lubicie jeździć ciężarówką, a do tego chcielibyście przejechać się po Starym Kontynencie, zajrzyjcie do naszej porównywarki cenowej, by nabyć grę w dobrej cenie. Jeśli natomiast potrzebujecie dodatkowej zachęty, polecam Waszej uwadze recenzję autorstwa ElMundo.