Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 listopada 2015, 11:34

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Hitman 2: Silent Assassin za darmo w sklepie Square Enix

W sklepie Square Enix można za darmo pobrać grę Hitman 2: Silent Assassin. Wystarczy zarejestrować się u rzeczonego sprzedawcy i wykonać kilka prostych kroków, o których piszemy w rozwinięciu wiadomości.

Hitman 2: Silent Assassin to stara, ale jara i przez kilka dni darmowa gra. - Hitman 2: Silent Assassin za darmo w sklepie Square Enix - wiadomość - 2015-11-27
Hitman 2: Silent Assassin to stara, ale jara i przez kilka dni darmowa gra.

Z okazji piętnastych urodzin serii Hitman, firma Square Enix, obecny właściciel marki i wydawca ostatnich części, postanowiła za darmo rozdawać grę Hitman 2: Silent Assassin na komputery PC. Jeżeli więc nie mieliście jeszcze okazji zagrać w drugą odsłonę przygód Agenta 47, to lepszej szansy na nadrobienie zaległości już chyba nie dostaniecie. Pamiętajcie jednak, by się pośpieszyć, gdyż oferta jest limitowana czasowo i obowiązuje tylko do 29 listopada. By uzyskać swój egzemplarz, należy wykonać kilka kroków. Najpierw musicie założyć konto w sklepie Square Enix, dokonać potwierdzenia i uzupełnić podstawowe dane. Gdy już się z tym uporacie, przechodzicie do następujących czynności:

  • udajecie się w to miejsce;
  • klikacie przycisk „Buy now”;
  • na nowej karcie, pod ceną widnieć będzie „Use a coupon code with this item” – klikacie na znak + tuż obok;
  • w okienku, które ukaże się Waszym oczom wklejacie hasło „FreeSilentAssassin” i zatwierdzacie wciskając „Apply”;
  • klikacie przycisk „Checkout”, a na następnej karcie „Submit Order”.

To by było na tyle. Teraz wystarczy, że pobierzecie grę i będziecie mogli się nią cieszyć do woli.

Hitman 2: Silent Assassin za darmo w sklepie Square Enix - ilustracja #2

Hitman 2: Silent Assassin jest druga odsłoną słynnej serii gier akcji, w których wcielamy się w Agenta 47 – świetnie wyszkolonego zabójcę, wykonującego najtrudniejsze misje. Produkcja ukazała się w 2002 roku, zgarniając bardzo dobre oceny w mediach i sprzedając się do 2009 roku w nakładzie wynoszącym około 3,7 miliona egzemplarzy.

Obecnie powstaje szósta pełnoprawna odsłona cyklu, zatytułowana po prostu Hitman. Produkcja przeznaczona na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC ukaże się w marcu 2016 roku. Studio zaoferuje jednak wtedy nie całą grę, lecz tylko trzy sandboksowe mapy, 6 głównych misji w kampanii oraz dodatkowe tryby zabawy, a pozostała zawartość pojawi się w przyszłości. Szczegóły na ten temat znajdziecie tutaj.