Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2020, 17:00

autor: Entelarmer

Hit w 30 minut - nowy klip zespołu LoL-a podbija Internet

Do sieci trafił nowy teledysk wirtualnego zespołu K/DA. Filmik cieszy się sporą popularnością, co dobrze wróży nadchodzącemu albumowi bohaterek League of Legends.

Od godziny 15:00 dostępny jest oficjalny teledysk utworu MORE z All Outnadchodzącego minialbumu grupy K/DA, złożonej z… bohaterek League of Legends. Wystarczyło 30 minut, by materiał obejrzano 450 tysięcy razy. W chwili pisania tego tekstu materiał zebrał prawie 500 tysięcy wyświetleń oraz imponujące 311 tysięcy polubień, i to przy mniej niż 3 tysiącach ocen negatywnych. Co dziwne, mimo stale rosnącej liczby łapek w górę licznik obejrzeń wydaje się stać w miejscu, co może sugerować błąd w wyświetlaniu tej informacji przez YouTube. Teledysk możecie obejrzeć poniżej.

Choć to pierwszy teledysk powiązany z All Out, mieliśmy już okazję usłyszeć inny utwór z tego minialbumu. Jednakże The Baddest doczekało się „tylko” filmików z tekstem piosenki oraz oficjalną choreografią. Znacznie wcześniej otrzymaliśmy teledysk samodzielnego Pop/Stars. Wszystkie te materiały spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem w serwisie YouTube. Pop/Stars zebrało 384 miliony wyświetleń przez niecałe dwa lata, a wideo z The Baddest obejrzano już ponad 28 milionów razy od premiery 27 sierpnia.

Zapewne podobny sukces czeka MORE, chyba że jakimś cudem fanów zrazi pojawienie się Seraphine (która dołączyła do Akali, Ahri, Evelynn oraz Kai'Sy) w związku z kontrowersjami wokół debiutu wirtualnej influencerki w LoL-u. Ta bowiem – jak twierdzili gracze – jest zbyt podobna do istniejącej bohaterki, a niektórzy uznali jej tło fabularne za słabo zakotwiczone w świecie gry. Sądząc jednak po popularności ostatnich wpisów Seraphine na Twitterze, liczbie polubień teledysku oraz komentarzach pod tymże (w tym tych nawołujących do oddzielenia Seraphine jako postaci w grze oraz piosenkarki), całe to zamieszanie raczej nie wpłynie na popularność K/DA. Przypomnijmy: pierwszy minialbum zespołu pod tytułem All Out zadebiutuje 6 listopada.