Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 sierpnia 2018, 19:01

autor: Ender

Hello Neighbor: Hide and Seek – zapowiedziano nową skradankową przygodówkę

Studio Dynamic Pixels zapowiedziało grę Hello Neighbor: Hide and Seek, która jest prequelem wydanego w ubiegłym roku Hello Neighbor. Nowa produkcja ukaże się jeszcze w tym roku, a jej bohaterami będzie dwójka obdarzonych bogatą wyobraźnią dzieci. Poza tym w produkcji jest multiplayerowy Secret Neighbor.

Na trwających targach PAX West w Seattle studio Dynamic Pixels oraz firma tinyBuild Games zapowiedziały grę Hello Neighbor: Hide and Seek. Produkcja jest prequelem Hello Neighbor, wydanego oficjalnie w ubiegłym roku po kilku latach spędzonych w programie Wczesnego dostępu, a jego akcja rozgrywa się tuż przed wydarzeniami przedstawionymi w oryginale. Nowe dzieło Dynamic Pixels powinno ukazać się grudniu tego roku. Na razie nie znamy docelowych platform sprzętowych tytułu, ale na pewno w pierwszej kolejności powinien on trafić na pecety.

Hello Neighbor: Hide and Seek będzie miksem przygodówki i skradanki, w której akcja została przedstawiona z perspektywy pierwszej osoby. Bohaterami produkcji są tym razem dzieci antagonisty pierwszej części serii, których beztroskie życie kończy się, gdy w niespodziewanym wypadku umiera ich matka. W trakcie przygody będziemy eksplorować fantastyczne lokacje skrywane przez dziwaczny dom dzieci oraz ukrywać się przed różnymi zagrożeniami. Zainteresowani mogą w tej chwili pobrać darmową wersję alfa, która została udostępniona na oficjalnej stronie gry.

Gracze wcielą się w dwójkę dzieci antagonisty pierwszej części serii - Hello Neighbor: Hide and Seek – zapowiedziano nową skradankową przygodówkę - wiadomość - 2018-09-01
Gracze wcielą się w dwójkę dzieci antagonisty pierwszej części serii

Warto dodać, że Hello Neighbor: Hide and Seek to niejedyny projekt powstający w oparciu o pierwszą grę z serii, która mimo wyjątkowo słabych ocen krytyków sprzedała się w liczbie ponad pół miliona kopii. W przygotowaniu znajduje się również wieloosobowa produkcja zatytułowana Secret Neighbor, w której do piwnicy tytułowego sąsiada postanawia włamać się grupka dzieci. Gracze kontrolują zarówno małych odkrywców, jak i starającego się schwytać ich przerażającego właściciela domu. Sytuację komplikuje fakt, że jeden z malców jest zdrajcą i po kryjomu współpracuje z oprawcą. Tytuł powinien pojawić się w tym lub na początku przyszłego roku.

  1. Oficjalna strona Hello Neighbor: Hide and Seek