Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2013, 12:30

autor: Sarge

Hearthstone: Heroes of Warcraft - sprawdź próbki polskiego dubbingu

Jest coraz bardziej prawdopodobne, że gra Hearthstone: Heroes of Warcraft ukaże się również w pełnej polskiej wersji językowej. W sieci pojawiły się próbki rodzimego dubbingu, których możecie posłuchać i sami ocenić jak wypadły.

Do sieci wyciekły próbki polskiego dubbingu z gry Hearthstone: Heroes of Warcraft. Chociaż informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, to można być niemal pewnym, że produkcja studia Blizzard doczeka się pełnej lokalizacji.

Odtwarzając powyższy klip możecie sprawdzić, jakie komunikaty usłyszymy podczas zdobywania nowych kart w polskiej wersji gry Hearthstone: Heroes of Warcraft. Przy okazji warto też zapoznać się z utworem wchodzącym w skład ścieżki dźwiękowej tego tytułu - wystarczy odtworzyć klip znajdujący się na dole tej wiadomości.

Hearthstone: Heroes of Warcraft to sieciowa gra karciana oparta na modelu free to play i tworzona przez studio Blizzard. Jej premiera ma odbyć się w tym roku na komputerach z systemem Windows i Mac oraz na iPadach. Na oficjalnej stronie internetowej można zapisywać się do testów wersji beta, które rozpoczną się jeszcze tego lata