Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 listopada 2014, 00:24

autor: Ender

Hearthstone: Heroes of Warcraft – Blizzard zapowiada dodatek Gobliny vs Gnomy

Podczas konwentu BlizzCon 2014 firma Blizzard zapowiedziała nowy dodatek dla sieciowej karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft, który zatytułowany został Gobliny vs Gnomy. Gracze otrzymają 120 nowych kart, związanych tematycznie z odwieczną rywalizacją pomiędzy goblinami a gnomami. Rozszerzenie zadebiutuje w grudniu tego roku.

Podczas prezentacji na rozpoczynającym się konwentu BlizzCon 2014, Blizzard nie zapomniał o swoim niespodziewanym hicie, a więc sieciowej karciance Hearthstone: Heroes of Warcraft, która regularnie przyciąga przed ekrany miliony graczy na całym świecie. Deweloper zapowiedział nowy dodatek dla produkcji, który zatytułowany został Gobliny vs Gnomy. Skupia się on na przedstawieniu odwiecznej rywalizacji obu fantastycznych ras. Poza 120 zupełnie nowymi kartami, przedstawiającymi szalone wynalazki oraz jednostki związane ze zwalczającymi się frakcjami. Rozszerzenie wprowadza również nowy typ stronnika, którym są Mechy. Pojawią się one zarówno w wersji neutralnej, jak i przeznaczonej dla konkretnych klas postaci

Gobliny vs Gnomy zadebiutują w grudniu, równocześnie na komputerach PC oraz iPadach. Nowe karty kupimy w wewnętrznym sklepie gry, korzystając z wirtualnego złota bądź prawdziwych pieniędzy. Cena pakietów kart z dodatku odpowiadać będzie cenie pakietów eksperckich. Nowe karty zostaną udostępnione dla wszystkich na Arenie natychmiast po ich premierze, bez względu na to, czy posiadamy je we własnej kolekcji czy też nie.

Niektóre z nowych kart, z których skorzystamy w grudniu - Hearthstone: Heroes of Warcraft – Blizzard zapowiada dodatek Gobliny vs Gnomy  - wiadomość - 2014-11-08
Niektóre z nowych kart, z których skorzystamy w grudniu

Hearthstone: Heroes of Warcraft to logiczna gra karciana oparta na modelu free-to-play z systemem mikropłatności. Trzon rozgrywki stanowią tu pojedynki online przeciwko innym osobom, z wykorzystaniem platformy Battle.net. Tytuł ten, łącząc ze sobą realia świata Azeroth z założeniami karcianki, okazał się strzałem w dziesiątkę, czego dowodem są ostatnie informacje, zgodnie z którymi grę wypróbowało już 20 milionów osób.

  1. Poradnik do Hearthstone
  2. Oficjalna strona internetowa gry Hearthstone
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.