Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2015, 11:06

autor: Góral

Hatred - darmowy dodatek ukaże się nieco wcześniej

W przesłanej wiadomości przedstawiciel studia Destructive Creations wyjawił, że strzelanka Hatred otrzyma wkrótce darmowy dodatek. Pierwotnie obiecywano, że ukaże się on jesienią, ale koniec końców pojawi się na rynku nieco wcześniej.

Szczegółów na temat dodatku do Hatred nie znamy, ale na pewno nie zabraknie w nim kolejnej jatki. - Hatred - darmowy dodatek ukaże się nieco wcześniej - wiadomość - 2015-08-12
Szczegółów na temat dodatku do Hatred nie znamy, ale na pewno nie zabraknie w nim kolejnej jatki.

Hatred, brutalna strzelanka od polskiego studia Destructive Creations, ukazała się 1 czerwca bieżącego roku i okazała się niezłą, lecz daleką od doskonałości produkcją. Jakiś czas po premierze twórcy zdradzili, że oprócz aktualizacji swojego dzieła, planują także dodatki. Pierwszy z nich miał się ukazać jesienią bieżącego roku, ale w przesłanej do nas informacji Przemysław Szczepaniak, PR-owiec studia, sprostował, że DLC, które ma być rozdawane za darmo, trafi na rynek „już przed jesienią”, przy czym nie zdradził dokładnego terminu. W kwestii ewentualnej kontynuacji Hatred na razie nie ma nic do powiedzenia. Jeżeli takowa w ogóle kiedykolwiek powstanie, to „będzie to kwestia kilku lat”. Nie oznacza to jednak, że deweloperzy zamierzają zbijać w tym czasie bąki. Wkrótce bowiem mają rozpocząć się prace nad nowym projektem, znacznie różniącym się od pierwszej produkcji. Czekamy zatem na dalsze konkrety.

Hatred - darmowy dodatek ukaże się nieco wcześniej - ilustracja #2

Hatred to kontrowersyjna, izometryczna strzelanka, w której wcielamy się w psychopatę, mającego dość całego świata i jego mieszkańców. W związku z tym facet bierze broń i rusza na miasto z zamiarem zabicia wszystkich, których spotka na swojej drodze. Rozgrywka przypomina inne tego typu produkcje i nie jest zbytnio zaskakująca, jednak zabawę charakteryzuje ciężki klimat, a deweloperzy zatroszczyli się o kilka ciekawych rozwiązań.

Tytuł zebrał mieszane opinie. Jednym spodobał się bardziej, innym mniej i koniec końców dziś w serwisie Metacritic widnieją przy nim 42 punkty. Produkcja powstała w gliwickim studiu Destructive Creations. Jest to pierwszy projekt tej ekipy, założonej przez Jarosława Zielińskiego, który wcześniej pracował w firmie Farm 51.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.