Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2018, 22:18

Halo Infinite na pierwszym zwiastunie

Konferencję na E3 firma Microsoft rozpoczęła od pokazu możliwości silnika Slipspace Engine, który zostanie wykorzystany przez studio 343 Industries przy produkcji gry Halo Infinite.

Master Chief powróci w Halo Infinite. W jakiej postaci? Tego na razie nie wiemy. - Halo Infinite na pierwszym zwiastunie - wiadomość - 2018-06-10
Master Chief powróci w Halo Infinite. W jakiej postaci? Tego na razie nie wiemy.

Dzisiejsza konferencja firmy Microsoft rozpoczęła się od mocnego uderzenia – gigant z Redmond na samym początku pokazał krótką prezentację kolejnej odsłony serii gier akcji Halo, zatytułowaną Infinite. Zwiastun, który zobaczycie poniżej, nie pokazuje zbyt wiele – to tak naprawdę przede wszystkim okazja do pochwalenia się możliwościami nowego silnika o nazwie Slipspace, stworzonego specjalnie na potrzeby tego tytułu. Nie otrzymaliśmy na razie żadnych szczegółów na temat samej rozgrywki, fabuły czy daty premiery. Wiemy natomiast, że za produkcję ponownie będzie odpowiadać studio 343 Industries, które w 2012 roku przejęło pałeczkę po Bungie Software. Halo Infinite trafi na Xboksa One oraz na Windowsa 10.

  1. Oglądaj z nami konferencję Microsoftu na targach E3
  2. Oficjalna strona internetowa cyklu Halo