Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 października 2009, 11:16

Halloweenowe atrakcje w Dark Orbit, Deepolis i Seafight

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w specjalnych eventach z licznymi atrakcjami, które z okazji Halloween przygotowali twórcy gier Dark Orbit, Deepolis i Seafight.

Darmowe przeglądarkowe gry, których całe multum możecie podziwiać w naszym dziale MultiGRY, są wciąż bardzo popularne. Tak bardzo, że nie mogło w nich zabraknąć specjalnego, strasznego, halloweenowego i dyniowego akcentu. Zapraszamy do wzięcia udziału w specjalnych eventach w grach Dark Orbit, Deepolis i Seafight.

Piracka brać i wszelkiego rodzaju wilki morskie grający w Seafight powinni przez całą sobotę i niedzielę wypatrywać specjalnych dyń, które należy zebrać. Prócz tego w świecie gry pojawi się postać niejakiego Jacka-O-Lanterna, który jest źródłem specjalnych przedmiotów. Raz na jakiś czas wyrzuca „poser-item”, który pozwoli umieścić nad naszym statkiem ciekawy efekt graficzny. O dyniowej amunicji, która będzie zadawać odpowiednio wysokie obrażenia, pisać chyba nie trzeba. Czy odważysz się wypłynąć na morskie wody po północy 31 października?

Halloweenowe atrakcje w Dark Orbit, Deepolis i Seafight - ilustracja #1

Z kolei kosmiczna otchłań gry Dark Orbit zostanie nawiedzona w sobotę przez orbitalne dynie. Pojawiające się tu i ówdzie okrągłe kształty zawierać będą specjalne, tajemnicze „cosie”. Plotka głosi, że owe „cosie” to magiczna amunicja zamieniająca postrzelonego wroga w złośliwego kosmitę (gracze bez żyłki odkrywcy będą mogli kupić tę amunicję w hangarze). Prócz tego na śmiałków czeka nowa mapa – Atak Alienów, gdzie przeciwnicy rodem z horroru gorąco przywitają wszystkich gości.

Halloweenowe atrakcje w Dark Orbit, Deepolis i Seafight - ilustracja #2

 

Ostatni event z okazji Halloween przygotowany został przez autorów gry Deepolis. W mrocznych głębinach oceanu czają się specjalni przeciwnicy – Ghost Bosses, których pokonanie gwarantuje ciekawe łupy. Dodatkowo gdzieś tam znajduje się bonusowa skrzynia z podwójną ilością skarbów (jej zdobycie oczywiście nie jest łatwe), każde zwycięstwo nad NPC może spowodować, że ów przeciwnik zamieni się w ducha, z którym będzie można ponownie walczyć, co zapewni lepszą nagrodę.

Straszliwa moc bogactw i niespodzianek czeka na Was już w ten weekend. Odważcie się i zagrajcie – macie czas do północy w niedzielę 1.11!