Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2012, 08:31

autor: Góral

Halloweenowa wyprzedaż na Steam

W serwisie Steam trwa wyprzedaż różnych gier z okazji Halloween. Promocją zostały objęte takie produkcje jak: F.E.A.R.,Overlord, Left 4 Dead czy BioShock. Akcja promocyjna zakończy się 1 listopada, więc warto się pośpieszyć.

Halloween to świetna okazja, by zaoszczędzić nieco grosza na grach wszelakich. W największym sklepie cyfrowej dystrybucji - Steam - trwa właśnie wyprzedaż sporej ilości tytułów. Do promocji załapały się gry różnej maści - od niezależnych „indyków”, po wysokobudżetowe produkcje klasy AAA.

Halloweenowa wyprzedaż na Steam - ilustracja #1

Wybrane gry zostały przecenione nawet o 75%, więc chyba nadszedł czas wyciągnąć zaskórniaki z portfela, zwłaszcza, że promocja potrwa jeszcze tylko do 1 listopada. Wśród wartych uwagi pozycji znalazły się takie szlagiery jak:

Warto nadmienić, że do tego grona załapały się także polskie produkcje - Dead Island (9,99 euro) od Techlandu i Zombie Driver HD (4,49 euro), które niedawno wyszło spod dłuta szczecińskiego EXOR Studios.

Sporo gier w świetnych cenach – takie rzeczy tylko na Steamie. - 2012-10-30
Sporo gier w świetnych cenach – takie rzeczy tylko na Steamie.

Jak wspomniałem na początku, promocja potrwa do końca 1 listopada. Pamiętajcie także, że jak co roku, w okresie Świąt Bożego Narodzenia możemy oczekiwać kolejnej, wielkiej wyprzedaży.