Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2019, 09:03

autor: Serek

Gwint: Żelazna wola - pierwszy zwiastun nowego dodatku

Studio CD Projekt RED opublikowało pierwszy zwiastun dodatku Żelazna Wola do Gwinta: Wiedźmińskiej gry karcianej. Rozszerzenie zadebiutuje na początku października i wprowadzi 80 nowych kart.

Gwint wciąż rośnie w siłę. - Gwint: Żelazna wola - pierwszy zwiastun nowego dodatku - wiadomość - 2019-09-17
Gwint wciąż rośnie w siłę.

Studio CD Projekt RED zaprezentowało zwiastun nowego rozszerzenia do Gwinta: Wiedźmińskej gry karcianej. Dodatek nosi nazwę Iron Judgment (pol. Żelazna wola) i zadebiutuje 2 października bieżącego roku na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4. Już teraz można składać zamówienia przedpremierowe na Pakę przedsprzedażową Żelaznej Woli, w której skład wchodzi: 25 beczek Żelaznej woli Premium, plansza Okręt, animowany rewers oraz skórka króla Radowida jako Protektora Północy. Każda z beczek ma zawierać 5 kart Premium (z dodatku), w tym 4 co najmniej zwykłe i 1 co najmniej rzadką. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun dodatku.

A co wprowadzi darmowe rozszerzenie? Przede wszystkim 80 unikatowych kart, które zapewnią nowe możliwości taktyczne. Wśród nowych kartoników będzie 21 neutralnych, pozostałe natomiast będą stanowić wzmocnienia do wszystkich 6 dostępnych w grze talii. Ujawnione karty to między innymi Troll jaskiniowy czy Bracia Więksi. Dodatek skupi się na krwawej kampanii Radowida i umożliwi wzięcie udziału w bitwach znanych z książek oraz wrócić do motywów znanych z gier. W oficjalnym opisie rozszerzenia możemy przeczytać:

Północ rośnie w siłę, a Radowid powraca, by pokazać swoim wrogom prawdziwą sprawiedliwość - wymierzaną ogniem i mieczem. Możesz stanąć u jego boku lub sprzeciwić się królewskim nakazom, ale cokolwiek wybierzesz, weźmiesz udział w najbardziej zażartych bojach w historii Gwinta. Powróć na pole bitwy pod Brenną, poznaj tajemnice Salamandry lub dołącz do kompanii szlachetnych złoczyńców Gascona - w dodatku Gwint: Żelazna Wola nie zabraknie okazji do bitki.

Warto również wspomnieć, że Gwint: Wiedźmińska gra karciana 29 października będzie dostępny na urządzeniach z systemem iOS. Grę można zamówić (w ramach darmowej prerejestracji) w App Store już teraz. Wersji na Androida możemy spodziewać się pod koniec bieżącego roku.

  1. Oficjalna strona internetowa gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Gwint: Wiedźmińska gra karciana