Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 grudnia 2020, 13:32

autor: Entelarmer

Gwiazda Wonder Woman zagra w filmie w stylu Jamesa Bonda

Ujawniono kolejny film, w którym pojawi się Gal Gadot. Aktorka zagra główną rolę w Heart of Stone, filmie szpiegowskim inspirowanym przygodami Jamesa Bonda oraz Mission: Impossible.

Na powrót Gal Gadot w roli Wonder Woman przychodzi nam czekać dłużej niż zakładano, ale aktorka bynajmniej nie pozostaje bezczynna. Przeciwnie, po niedawnym ujawnieniu jej w tytułowej roli w Kleopatrze zapowiedziano kolejny film z udziałem izraelskiej gwiazdy. Jest nim szpiegowskie Heart of Stone w reżyserii Toma Harpera (The Aeronauts), mające być żeńską wariacją na temat przygód Jamesa Bonda. Film powstaje jako dzieło studia Skydance Media (znanego z nowszych odsłon serii Star Trek oraz Mission: Impossible), a za scenariusz odpowiadają Greg Rucka (Old Guard) i Alisson Schroeder (Ukryte działania), o czym poinformował serwis Deadline.

Jeśli nie liczyć powyższych informacji, na razie nie zdradzono wiele na temat filmu. Wiemy natomiast, że Gal Gadot za grę otrzyma ośmiocyfrową gażę, co stawia ją pośród najlepiej opłacanych aktorek w branży. Nie ma nawet pewności, czy produkcja trafi do kin czy też serwisów streamingowych, co jest zrozumiałe w kontekście trwającej pandemii. Na razie czekamy na debiut Wonder Woman 1984, który odbędzie się 25 grudnia, choć – niestety – z pewnymi utrudnieniami.