Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 listopada 2020, 13:00

autor: Karol Laska

Wonder Woman 1984 obejrzymy jeszcze w tym roku. Jest jednak problem

W przypadku Wonder Woman 1984 obejdzie się bez opóźnień i film zobaczymy jeszcze w tym roku. Nie wszyscy jednak obejrzą produkcję w kinach – trafi ona też do przestrzeni streamingowej.

Długo zastanawialiśmy, co też stanie się z tą nieszczęsną Wonder Woman 1984, która znajdowała się gdzieś na szarym końcu tegorocznego kalendarza premier i wbrew wszystkiemu twardo trzymała się swojej pozycji. Dziś wiemy już, że ją zachowa, choć wiąże się to z paroma zmianami podyktowanymi pandemią koronawirusa. Film obejrzymy zgodnie z planem, czyli 25 grudnia w święta Bożego Narodzenia.

Dzieło pojawi się co prawda we wszystkich normalnie działających kinach, choć doskonale wiemy, że ich spora część nie funkcjonuje poprawnie albo jest tymczasowo zamknięta. Z tego powodu Wonder Woman 1984 zobaczymy również na HBO Max. Słowo „my” jest jednak drobnym nadużyciem w przypadku nas, Polaków, ponieważ wspomniana platforma streamingowa nie działa jeszcze na terenie naszego kraju. Czego więc powinniśmy się spodziewać? Albo otwartych multipleksów, albo premiery na HBO GO, ale żadna z tych dwóch opcji nie jest pewna.

Odrzućmy jednak pesymistyczne myśli na bok i dajmy ponieść się miłym słowom reżyserki filmu, Patty Jenkins, która postanowiła podzielić się tą decyzją w swoich mediach społecznościowych przy okazji życząc nam wszystkim Wesołych Świąt:

Wonder Woman 1984 obejrzymy jeszcze w tym roku. Jest jednak problem - ilustracja #1
Tweet Patty Jenkins w sprawie premiery Wonder Woman 1984.

Nadszedł ten czas. W pewnym momencie musisz wybrać, czy chcesz podzielić się swoją miłością i radością ponad wszystko inne. Kochamy nasz film tak mocno jak wszystkich fanów, dlatego też szczerze liczymy, że przyniesie on Wam choć trochę uśmiechu w nadchodzący, świąteczny czas.

Obejrzyjcie film w kinach, jeżeli będziecie mieli taką możliwość, lub w bezpiecznej przestrzeni własnego domu na HBO MAX. Życzymy Wam wszystkim Wesołych Świąt. Mamy nadzieję, że będziecie bawić się na filmie tak dobrze, jak my bawiliśmy się podczas jego tworzenia.