Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 11 września 2020, 21:33

autor: washi

Wonder Woman 1984 ponownie opóźniona

Premiera Wonder Woman 1984 została znów przesunięta. Warner Bros. dziś ogłosił, że film został wycofany z daty 2 października i produkcja ma pojawić się dopiero na święta, 25 grudnia.

Premiera Wonder Woman 1984 była już wielokrotnie przekładana. Niedawno informowaliśmy o nowym zwiastunie na DC FanDome, więc mogłoby się wydawać, że wszystko idzie w dobrym kierunku i produkcja zawita na wielkim ekranie w październiku, jak wcześniej planowano. Jednak Warner Bros. ogłosił, że film znów zostaje opóźniony i pojawi się dopiero 25 grudnia.

Wonder Woman 1984 ponownie opóźniona - ilustracja #1
Wonder Woman 1984 pojawi się dopiero na święta.

Głównym powodem przesunięcia daty mają być kiepskie wyniki filmu Tenet w Ameryce. Kina w Nowym Jorku, Los Angeles i San Francisco jeszcze się nie otworzyły, więc studio postanowiło nie wprowadzać tak dużej konkurencji dla produkcji Christophera Nolana i skupić się na jej dalszej promocji.

Warto przypomnieć, że Wonder Woman 1984 to kontynuacja filmu z 2017 roku. Diana, w którą wciela się Gal Gadot, jest zmuszona zmierzyć się z dwójką wrogów – Maxwellem Lordem (Pedro Pascal) i Barbarą Minervą (Kristen Wiig) znaną również jako Cheetah. Dodatkowo w WW 1984 zobaczymy partnera Diany, Steve’a Trevora (Chris Pine).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.