Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2020, 09:47

Kena: Bridge of Spirits nie pojawi się w tym roku

Premiera Kena: Bridge of Spirits została przesunięta na pierwszy kwartał 2021 roku. Gra miała być tytułem startowym PlayStation 5.

Kena: Bridge of Spirits nie pojawi się w tym roku - ilustracja #1
Premiera Kena: Bridge of Spirits została opóźniona.
W SKRÓCIE:
  1. Premiera Kena: Bridge of Spirits została opóźniona. Gra trafi na PS4, PS5 i PC w pierwszym kwartale 2021 roku.
  2. Powodem przesunięcia jest sytuacja związana z pandemią COVID-19. Praca z domu znacząco spowolniła tworzenie gry.
  3. Deweloper obiecuje, że dodatkowy czas zostanie spożytkowany na dopracowanie produkcji.

Kena: Bridge of Spirtis nie pojawi się w tym roku. Firma Ember Labs poinformowała w komunikacie, że z powodu pandemii COVID-19 proces tworzenia gry wyraźnie zwolnił i deweloperzy, pracując z domu, nie byli w stanie zagwarantować ukończenia produkcji w tym roku. Nowym terminem premiery jest pierwszy kwartał 2021 roku. Kena: Bridge of Spirits trafi na PlayStation 4, PlayStation 5 i PC.

W komunikacie możemy przeczytać, że decyzja została podjęta z ciężkim sercem. Jednak dodatkowy czas, który poświęcony zostanie na deweloping gry, pozwoli dopracować tytuł, by ten spełnił oczekiwania graczy. A te od początku są wysokie. Kena: Bridge of Spirits miało być jednym z tytułów startowych PlayStation 5.

Ruch jednak nie powinien nikogo dziwić. Ember Labs jest firmą niedoświadczoną w tworzeniu gier. Kena: Bridge of Spirits jest jej pierwszym tytułem. Studio wcześniej zajmowało się produkcją filmów animowanych. Czerwcowa zapowiedź pokazała spory potencjał, zebrała także sporo pozytywnych reakcji, więc presja ze strony graczy jest spora. Miejmy nadzieję, że dodatkowy czas poświęcony grze wyjdzie jej na dobre.