Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 kwietnia 2020, 16:38

autor: Froozyy

Gwiazda Gry o Tron wie, kogo chciałaby zagrać w filmach Marvela

Aktorka Lena Headey (znana przede wszystkim z roli Cersei Lannister w serialu Gra o tron) zdradziła, w jakiego bohatera wcieliłaby się najchętniej w filmach Marvela.

Gwiazda Gry o Tron wie, kogo chciałaby zagrać w filmach Marvela - ilustracja #1
Jakiego bohatera Marvela chciałaby zagrać aktorka Gry o tron?

Lena Headey (aktorka znana m.in. z roli Cersei Lannister w serialu Gra o tron) podczas rozmowy z Geek House Show na Instagramie zapytana o to, jakiego superbohatera Marvela najchętniej by zagrała, odpowiedziała, że z wielką przyjemnością wcieliłaby się w Deadpoola. Niestety, jak słusznie zauważyła, ta rola jest już zajęta przez Ryana Reynoldsa.

Z chęcią wcieliłabym się w Deadpoola. Oczywiście, tak czy siak, ta rola jest już zajęta.

Istnieje jednak cień szansy, że w przyszłości aktorka zagra Deadpoola. W jaki sposób? Fani komiksów Marvela najpewniej zdają sobie sprawę z istnienia takiej postaci jak Lady Deadpool (Wanda Wilson), czyli żeńskiego odpowiednika bohatera, która pochodzi z alternatywnej rzeczywistości – Ziemi-3010. Na łamach komiksów ukazała się nawet historia, gdzie Lady Deadpool walczyła u boku „oryginalnego Deadpoola”. Być może więc twórcy zechcą przełożyć te wydarzenia na kinowe ekrany i wtedy Lena Headey dostanie swoją szansę?

Jednak póki co nie wiemy praktycznie nic o kolejnej części przygód szalonego bohatera. Dzięki wypowiedzi Boba Igera, prezesa Disneya, możemy mieć pewność, że trzecia odsłona nie zostanie ocenzurowana i nadal będzie posiadać kategorię wiekową R. Nie wiadomo jednak, co stanie się z serią, gdy ta być może zostanie częścią piątej fazy MCU (a przynajmniej tak sugerował Ryan Reynolds). Istnieje szansa, że wtedy film może być skierowany do nieco młodszych widzów.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.