Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 listopada 2012, 11:07

autor: luckie

Guild Wars 2: The Lost Shores – kolejne wydarzenie w następny weekend, rozkład jazdy już dziś

W dniach 16-18 listopada odbędzie się kolejne wydarzenie w świecie Guild Wars 2 zatytułowane The Lost Shores. Studio ArenaNet z wyprzedzeniem podało czas rozpoczęcia poszczególnych etapów. Będzie to jednorazowa impreza, dlatego warto już dziś zaplanować swój udział.

The Lost Shores zabierze fanów Guild Wars 2 w okolice Morza Smutków - 2012-11-06
The Lost Shores zabierze fanów Guild Wars 2 w okolice Morza Smutków

Fani Guild Wars 2 nie mogą ostatnio narzekać na nudę. Pod koniec zeszłego miesiąca świat Tyrii ponownie nawiedził Mad King, którego gracze mogli odesłać tam skąd przybył w czteroaktowej mini historii. Tymczasem studio ArenaNet zapowiedziało kolejne wydarzenie – The Lost Shores, które odbędzie się w przyszły weekend. Jak zapewniają twórcy, zostawi ono trwały ślad w świecie gry. Pamiętajcie, że The Lost Shores jest jednorazową imprezą, dlatego z wyprzedzeniem podano jej rozkład:

  • Start: piątek, 16 listopada o godzinie 21:00 czasu środkowoeuropejskiego. Zabawa zacznie się w mieście Lion’s Arch.
  • W sobotę, 17 listopada, o godzinie 21:00 rozpocznie się kolejna faza.
  • Niedziela, 18 listopada, jak zwykle 21:00 – kilkugodzinny wielki finał. Warto zjawić się punktualnie, ponieważ zacznie się on dla wszystkich o tej samej porze i pociągnie za sobą łańcuch wydarzeń, które rozegrają się tylko raz.
Czy już wiesz, co będziesz robił w następny weekend? - 2012-11-06
Czy już wiesz, co będziesz robił w następny weekend?

Na razie ludzie z ArenaNet nie zdradzili zbyt wiele na temat fabuły The Lost Shores. Wiemy jedynie, że akcja będzie się rozgrywała w okolicy Morza Smutków (Sea of Sorrows), w którym kryje się coś złowieszczego. Twórcy obiecują, że aktualizacja pozostawi po sobie masę przedmiotów w świecie gry, więc nawet jeśli nie będziecie mogli w następny weekend odwiedzić Tyrii, wciąż czeka na Was część atrakcji. Więcej informacji na temat The Lost Shores podanych zostanie bliżej rozpoczęcia imprezy.

Kilka wraków, klify i bezkresne morze – screeny nie zdradzają zbyt wiele na temat The Lost Shores - 2012-11-06
Kilka wraków, klify i bezkresne morze – screeny nie zdradzają zbyt wiele na temat The Lost Shores

Ostatnia aktualizacja: 2012-11-06

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.