Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lipca 2013, 08:15

autor: luckie

GTA V na łamach Famitsu – nowe szczegóły na temat zwierząt, animacji i misji podwodnej

Najświeższe wydanie czasopisma Famitsu zdradza kilka nowinek na temat Grand Theft Auto V. Dotyczą one zwierząt – zarówno dzikich, jak i udomowionych – animacji bohaterów oraz misji podwodnej.

Franklin, Trevor i Michael niejednokrotnie spotkają się w Los Santos - GTA V na łamach Famitsu – nowe szczegóły na temat zwierząt, animacji i misji podwodnej - wiadomość - 2013-07-16
Franklin, Trevor i Michael niejednokrotnie spotkają się w Los Santos
Czego dowiedziało się Famitsu?
  • Psa wyposażymy w akcesoria
  • Zwierzaka będzie się dało utracić na zawsze i kupić nowego
  • W grze pojawi się ponad 15 gatunków, a na dzikie zwierzęta zapolujemy
  • Każdy bohater posiadać ma własny zestaw animacji chodu
  • Magazyn potwierdza obecność misji podwodnej, w której udział weźmie więcej niż jeden bohater

Najnowsze wydanie Famitsu, japońskiego magazynu o grach wideo, okazało się być źródłem kilku nowinek na temat wyczekiwanego Grand Theft Auto V. Tym razem wieści dotyczą roli zwierząt, animacji, a także misji rozgrywanej pod wodą.

Słyszeliśmy już o Chopie, psie Franklina. Co bardziej spostrzegawczy zdążyli zauważyć, że na kilku screenach i zwiastunach występował w innych obrożach. Studio Rockstar potwierdza – czworonoga będzie się dało wyposażyć w różne akcesoria. Gracze będą musieli mieć oko na swojego najlepszego przyjaciela, gdyż niepilnowany łatwo zgubi się lub zginie. W takiej sytuacji będzie się dało kupić nowego pieska.

Chop i jego następcy to nie jedyne zwierzaki w grze – według doniesień japońskich dziennikarzy pojawi się w niej ponad 15 różnych gatunków fauny. Na dzikie okazy będzie się dało zapolować, co zresztą widzieliśmy na ostatnim zwiastunie z rozgrywką.

Dla zwiększenia realizmu animacji, Rockstar wyposażył każdego z trójki głównych bohaterów w inny styl chodu. Zauważymy, że odmiennie porusza się młody gangster, szukający wrażeń bogacz i niezrównoważony psychopata.

Obrazek z magazynu Famitsu - GTA V na łamach Famitsu – nowe szczegóły na temat zwierząt, animacji i misji podwodnej - wiadomość - 2013-07-16
Obrazek z magazynu Famitsu

Inna informacja, jaką udało się zdobyć Famitsu, dotyczy misji powodnej, na którą razem udadzą się Trevor z Michaelem. Najprawdopodobniej będzie się ona składać z kilku etapów, a rozpocznie się przejażdżką skuterem wodnym.

Japończycy otrzymają swoją wersję GTA V 10 października 2013 roku na Xboksa 360 i PlayStation 3. My na szczęście zagramy wcześniej, w dniu światowej premiery – 17 września 2013 roku – w polskiej kinowej wersji językowej.

Kup Grand Theft Auto V dychę taniej!

Nie kupiłeś jeszcze GTA V? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Składając w Sklepie GRY-OnLine zamówienie przedpremierowe na grę podaj w kasie kod lossantos i zgarnij 10 zł rabatu. Oferta ważna tylko w sprzedaży przedpremierowej.

  1. GTA V w Sklepie GRY-OnLine