Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lutego 2015, 13:08

autor: Arantasar

GTA Online – wyciekły grafiki z trybu napadów

W sieci pojawiły się grafiki z oczekiwanego od dłuższego czasu trybu napadów w grze GTA Online. Screeny prezentują głównie nowe uzbrojenie, ekwipunek i pojazdy. Heist DLC w wersji konsolowej ma zadebiutować jeszcze przed pecetowym wydaniem GTA V planowanym na 24 marca.

W sieci pojawiły się grafiki z trybu napadów w grze GTA Online. - GTA Online – wyciekły grafiki z trybu napadów - wiadomość - 2015-02-23
W sieci pojawiły się grafiki z trybu napadów w grze GTA Online.

Heist DLC to zapowiadany od dłuższego czasu dodatek do gry GTA Online, który wprowadzi do zabawy tryb napadów. W tym kooperacyjnym module gracze otrzymają możliwość zaplanowania i przeprowadzenia ataku na wyznaczony cel. Każdy scenariusz będzie podzielony na kilka mniejszych etapów obejmujących bardziej szczegółowe zadania, od których wykonania ma zależeć ostateczne powodzenie misji. Każda z sekwencji może być rozegrana na kilka sposobów, a kluczem do pomyślnego ukończenia napadu jest ścisła współpraca między członkami drużyny. Ważną rolę podczas skoku odegra lider, od którego będzie zależał przydział zadań, wybór ekwipunku czy podział łupów.

Opancerzona Kuruma. - GTA Online – wyciekły grafiki z trybu napadów - wiadomość - 2015-02-23
Opancerzona Kuruma.

Na Twitterze użytkownika Funmw4 pojawiły się grafiki z Heist DLC. Przedstawiają one głównie nowe uzbrojenie, ekwipunek i pojazdy, ale dostarczają również nieco informacji o nadchodzącym rozszerzeniu. W trakcie napadów do dyspozycji graczy zostanie oddany noktowizor, pistolet sygnałowy, tłumik do strzelby, materiały wybuchowe czy szereg masek i przebrań niezbędnych do uniknięcie identyfikacji. Wśród środków transportu, które będziemy mogli wykorzystać podczas napadów, znajdzie się helikopter, jednoślady rodem z filmów i seriali o gangach motocyklowych, samolot Velum, opancerzona Kuruma przystosowana do przebijania się przez blokady policyjne czy wyposażony w ciężki karabin maszynowy Karin Technical. Więcej grafik można znaleźć pod tym adresem.

Karin Technical. - GTA Online – wyciekły grafiki z trybu napadów - wiadomość - 2015-02-23
Karin Technical.

Co ciekawe, według wcześniejszych informacji rozszerzenie ma oferować pięć dużych misji podzielonych na nieco ponad 20 mniejszych etapów, jednak jedna z grafik sugeruje, że posiadacze konsol poprzedniej generacji (tj. PlayStation 3 i Xbox 360) otrzymają ponadto jeden dodatkowy napad. Dodatek ma zostać wydany jeszcze przed publikacją gry GTA V w wersji na komputery osobiste, która jest planowana na 24 marca. Według serwisu Kdrama Stars Heist DLC pojawi się na rynku 27 lutego.

Grand Theft Auto Online to moduł służący rozgrywce wieloosobowej, towarzyszący najnowszej odsłonie serii GTA. Tytuł umożliwia wspólną zabawę 16 graczom (30 w wersji przeznaczonej na konsole nowej generacji i PC) – mogą oni razem przechadzać się po mieście, brać udział w różnego rodzaju misjach rabunkowych czy standardowych trybach sieciowych.