Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2013, 13:27

autor: Marcin "Sarge" Skierski

GTA Online - wyciekł film prezentujący edytor Content Creator

Posiadacze gry Grand Theft Auto V wciąż czekają na wprowadzenie kreatora zawartości (Content Creator) do trybu GTA Online. Tymczasem w sieci pojawił się film prezentujący go w akcji.

Do sieci wyciekł film prezentujący działanie wczesnej wersji tzw. Content Creatora w GTA Online, czyli kreatora zawartości do trybu multiplayer w grze Grand Theft Auto V. Wciąż nie wiadomo, kiedy nowa funkcja zostanie wprowadzona do produkcji studia Rockstar North.

Opublikowany w serwisie YouTube materiał wideo przedstawia proces tworzenia meczu w trybie multiplayer. Autor filmu twierdzi, że jest to wczesna wersja Content Creatora, pozwalająca na przygotowanie własnego Deathmatchu lub wyścigu. Brakuje w niej choćby możliwości tworzenia misji kooperacyjnych.

W materiale wideo możemy zobaczyć, że własne mecze będziemy tworzyć korzystając z kamery, którą będzie można bardzo swobodnie manewrować. Pojawią się takie opcje, jak ustawianie miejsc odrodzenia postaci, czy pojawiania się broni i pojazdów. W filmie widać to na przykładzie tworzenia Deathmatchu – podobnie będzie to wyglądać w przypadku przygotowywania kooperacyjnych misji, choć wtedy zapewne będziemy mieli do dyspozycji dużo większy obszar Los Santos.

GTA Online to tryb multiplayer dostępny dla wszystkich posiadaczy gry Grand Theft Auto V, który został uruchomiony 1 października. Na razie nie wiadomo, kiedy graczom udostępniony zostanie omawiany w tej wiadomości Content Creator. Początkowo mówiło się o tegorocznej jesieni, ale tego terminu najwyraźniej nie da się już dotrzymać.