Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2013, 11:47

autor: Sarge

GTA V - darmowe dodatki DLC i aktualizacje rozbudują świat GTA Online

Na oficjalnej stronie internetowej firmy Rockstar Games pojawiły się informacje na temat planowanych aktualizacji i darmowych dodatków DLC do gry Grand Theft Auto V. Przede wszystkim dedykowane są one fanom sieciowego trybu GTA Online, ale część szykowanej zawartości będzie dostępna także w kampanii dla jednego gracza.

Firma Rockstar Games ujawniła plany co do nadchodzących aktualizacji do gry Grand Theft Auto V. Przede wszystkim dotyczą one nowej zawartości w GTA Online (tryb multiplayer w GTA V), a także obiecanego przelewu pół miliona dolarów na wirtualne konta graczy.

Beach Bum Pack

Na początku listopada twórcy udostępnią darmowy dodatek DLC Beach Bum Pack, który zaoferuje m.in. nowe pojazdy i bronie do trybu multiplayer oraz kampanii dla jednego gracza. Oprócz tego zwiększona zostanie liczba opcji modyfikacji wyglądu postaci. Doczekamy się „dodatkowych tatuaży, fryzur i wielu innych”. W GTA Online pojawi się też więcej wyzwań do zaliczenia.

Beach Bum Pack to m.in. nowe pojazdy do wykorzystania w trybie dla jednego gracza i GTA Online - GTA V - darmowe dodatki DLC i aktualizacje rozbudują świat GTA Online - wiadomość - 2013-10-28
Beach Bum Pack to m.in. nowe pojazdy do wykorzystania w trybie dla jednego gracza i GTA Online

Content Creator

Jesienią udostępnione zostanie też bezpłatne rozszerzenie Content Creator. Dzięki niemu gracze będą mogli tworzyć własne wyścigi i Deathmatche w GTA Online. Przygotowane zawody opublikujemy, ocenimy lub po prostu zagramy w nie z innymi posiadaczami Grand Theft Auto V. Najlepsze dzieła graczy zostaną wyróżnione przez firmę Rockstar Games w grze i na oficjalnej stronie internetowej w dziale Newswire.

Pół miliona dolarów w prezencie

Twórcy ogłosili, że do obiecanych przelewów w wysokości pół miliona wirtualnych dolarów dojdzie po wydaniu najnowszej aktualizacji gry w tym tygodniu. Dokładna data nie jest jeszcze znana. Przypomnijmy, że pieniądze mają zostać przesłane w dwóch ćwierćmilionowych transzach w odstępie ok. tygodnia.

Twórcy obiecują regularnie wspierać GTA Online - GTA V - darmowe dodatki DLC i aktualizacje rozbudują świat GTA Online - wiadomość - 2013-10-28
Twórcy obiecują regularnie wspierać GTA Online

Weekendy Social Club Event

Począwszy od listopada firma Rockstar Games będzie organizowała specjalne, weekendowe wydarzenia Social Club Event. W trakcie ich trwania będzie można zgarnąć specjalne nagrody i bonusy w GTA Online. Szczegóły będą ujawniane na bieżąco, czekamy więc na termin pierwszego weekendu Social Club Event.

GTA Online to tryb multiplayer dostępny dla wszystkich posiadaczy gry Grand Theft Auto V, który został uruchomiony 1 października. Ze względu na ogromną popularność produkcji studia Rockstar North, do sieciowych rozgrywek próbowało naraz dołączyć wielu graczy, co spowodowało ogromne problemy z serwerami. Sytuacja zdążyła się już ustabilizować i gracze od jakiegoś czasu dość swobodnie bawią się w trybie multiplayer.