Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2013, 17:51

autor: Ender

Grand Theft Auto Online – pół miliona wirtualnych dolarów w prezencie dla graczy

W ramach rekompensaty dla wszystkich osób, które musiały zmagać się z problemami technicznymi w Grand Theft Auto Online, Rockstar ma zamiar przesłać po pół miliona dolarów na wirtualne konta bankowe postaci. Pieniądze ułatwią życie graczom, którzy mogą przeznaczyć je na co tylko zechcą.

Pół miliona dodatkowej gotówki na koncie zrekompensuje niektórym graczom utracone auta i ekwpiunek - Grand Theft Auto Online – pół miliona wirtualnych dolarów w prezencie dla graczy - wiadomość - 2013-10-11
Pół miliona dodatkowej gotówki na koncie zrekompensuje niektórym graczom utracone auta i ekwpiunek

Od czasu debiutu, Grand Theft Auto Online Online przyprawiło o ból głowy wielu graczy, którzy musieli zmierzyć się z trudnościami technicznymi oraz ogólnym nieprzygotowaniem infrastruktury gry na tak dużą liczbę chętnych. O różnorakich problemach technicznych i sposobach ich rozwiązania, które naprędce przygotowywał Rockstar, informowaliśmy już nie raz. Dziś firma ogłosiła, że w ramach rekompensaty, wszystkie osoby, które bawiły się online w październiku otrzymają na swoje wirtualne bankowe konta po pół miliona dolarów.

Z początkiem przyszłego tygodnia pieniądze zostaną przesłane w dwóch ćwierć-milionowych transzach. Dokładana data transferów zostanie podana na stronach Rockstara. Aby móc otrzymać zastrzyk nowych funduszy, które przeznaczmy na to co tylko chcemy, będziemy musieli jednak zainstalować najpierw patch dla GTA V, który oznaczony został numerem 1.04. Łatka pojawi się za kilka dni i jak obiecują deweloperzy wyeliminuje większość z jeszcze istniejących problemów z multiplayerem, takich jak znikające auta, przedmioty i postacie.

Grand Theft Auto Online to wieloosobowa produkcja towarzysząca najnowszej odsłonie gangsterskiej serii studia Rockstar. Tytuł umożliwia wspólną rozgrywkę dla 16 graczy – mogą oni razem przechadzać się po mieście, brać udział w różnego rodzaju misjach rabunkowych czy standardowych trybach sieciowych (Deathmatch). Jeśli ktoś nie chce być skazany na konieczność dogadywania się z nieznajomymi, istnieje możliwość dołączenia do jednego z rywalizujących ze sobą gangów (Crews).

  1. Oficjalna strona gry Grand Theft Auto Online
  2. Recenzja gry Grand Theft Auto V – 10 gwiazdek dla GTA V!