Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 października 2013, 14:20

autor: Hed

GTA V – poradnik z misjami na ukończeniu. Nagradzamy kolejnych Czytelników

Przygotowaliśmy kolejną aktualizację poradnika z misjami do gry GTA V – możemy powiedzieć, że jest on na ukończeniu. To oznacza, że za tydzień odbędzie się ostatnia edycja konkursu, w którym nagradzamy autorów ciekawych komentarzy.

Poradnik z misjami do gry GTA V jest na ukończeniu – między innymi dzięki Waszej pomocy. - GTA V – poradnik z misjami na ukończeniu. Nagradzamy kolejnych Czytelników - wiadomość - 2013-10-11
Poradnik z misjami do gry GTA V jest na ukończeniu – między innymi dzięki Waszej pomocy.

Wygląda na to, że niedługo Los Santos nie będzie miało tajemnic – nasz poradnik z misjami do gry Grand Theft Auto V jest już prawie na ukończeniu. Znajdziecie w nim oczywiście dokładny opis przejścia każdego z zadań fabularnych. To oznacza, że w przyszłym tygodniu odbędzie się finalna edycja konkursu związanego z poradnikiem, w którym nagradzamy autorów najciekawszych komentarzy, zawierających porady, wskazówki lub uwagi.

W tym tygodniu po raz drugi nagradzamy użytkownika o ksywce „filip_550”. Użytkownik otrzyma od nas drugie przedłużenie swojego abonamentu Premium. Przypominamy, że w ubiegłym tygodniu nagrodziliśmy go abonamentem i koszulką. Listę zwycięzców znajdziecie poniżej.

Komentujący tygodnia:

  1. filip_550 – przedłużenie abonamentu Premium

Wyróżnienia:

  1. GhostRaider - kod zniżkowy na 15% na zakupy w sklep.gry-online.pl
  2. yogi1414 - kod zniżkowy na 10% na zakupy w sklep.gry-online.pl

Z nagrodzonymi użytkownikami skontaktujemy się drogą mailową w ciągu najbliższych dni. Przypominamy, że za tydzień wyłonimy ostatnich zwycięzców, więc wciąż zachęcamy do komentowania naszych poradników. Wasze spostrzeżenia mogą pomóc podnieść jakość tekstów. Jednocześnie przypominamy, że trwa polowanie na tak zwane „easter eggi” – wspólnie szukamy zabawnych akcentów i nawiązań w GTA V.

  1. GTA V - przewodnik po grze
  2. GTA V - misje - poradnik do gry
  3. GTA V - mapy i sekrety - poradnik do gry