Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2018, 14:25

autor: Krzysztof "Movis" Sobiepan

GTA Online – wielki powrót trybu Running Back (Remix)

Firma Rockstar postanowiła powrócić do ciekawego trybu gry w najnowszej aktualizacji do GTA Online. Running Back (Remix) bazuje na zasadach futbolu amerykańskiego, ale rozgrywany jest za pomocą rozpędzonych samochodów. Oprócz nowej zabawy na graczy czekają darmowe skórki oraz parę zniżek na zakupy pojazdów i nieruchomości.

Wieloosobowe GTA Online postanowiło uczcić początek sezonu futbolu amerykańskiego na swoją modłę. W oficjalnym wpisie autorzy gry zapowiedzieli wielki powrót trybu Biegacz (Remiks), w którym zagramy w typowo amerykański sport w drużynach stworzonych z samochodów osobowych. Zabawa już się rozpoczęła i potrwa do 1 października.

Samochodowe sumo w nieco innym wydaniu. - GTA Online – wielki powrót trybu Biegacz - wiadomość - 2018-09-19
Samochodowe sumo w nieco innym wydaniu.

Specjalny tryb adwersarza gościł już w grze w okolicach 2015 roku, nic więc dziwnego, że Rockstar pozwolił sobie nieco go odświeżyć. Wersja Remiks nadal polega na eskortowaniu malutkiego samochodu Panto do strefy końcowej boiska, ale tym razem jego skrzydłowymi nie są pustynne gaziki, a szybkie i zwrotne supersamochody Tezeract. Jeden mecz trwa zaledwie dwie minuty, więc potrzeba sporej dozy koordynacji i niezłych umiejętności jazdy. Nowy Biegacz zawiera też siedem kolejnych tras, a gra na nich poskutkuje podwójnymi nagrodami pieniężnymi oraz punktami reputacji.

Malowania prezentują się nieźle. - GTA Online – wielki powrót trybu Biegacz - wiadomość - 2018-09-19
Malowania prezentują się nieźle.

Każdy, kto zaloguje się do gry do 24 września liczyć może także na darmowe oznaczenie Monety Santo Capra dla pojazdów HVY Menacer oraz Pegassi Oppressor Mk II. W tym samym okresie dwukrotnie zwiększono też zyskiwanie na popularności dla klubów nocnych. Tradycyjnie można też liczyć na nieco zniżek na kupno pojazdów oraz nieruchomości, sięgających 40% ceny. Szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

  1. Oficjalna strona studia Rockstar
  2. Nasze kompendium wiedzy o GTA V