Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 października 2011, 09:10

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

GRYOffline.pl 2011 - zapraszamy wszystkich na naszą imprezę!

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Was na coroczne spotkanie czytelników i sympatyków naszego wortalu, które tradycyjnie odbędzie się w Krakowie. Jedenasta edycja Pikniku, który od ubiegłego roku nosi nazwę GRYOffline.pl, jest znakomitą okazją do poznania nowych ludzi, spotkania się z bywalcami poprzednich imprez, a także wymiany poglądów z redaktorami serwisów GRYOnline.pl oraz tvgry.pl.

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Was na coroczne spotkanie czytelników i sympatyków naszego wortalu, które tradycyjnie odbędzie się w Krakowie. Jedenasta edycja Pikniku, który od ubiegłego roku nosi nazwę GRYOffline.pl, jest znakomitą okazją do poznania nowych ludzi, spotkania się z bywalcami poprzednich imprez, a także wymiany poglądów z redaktorami serwisów GRYOnline.pl oraz tvgry.pl. Oczywiście nie zabraknie też innych atrakcji, ale o nich poinformujemy Was wkrótce.

Tegoroczna edycja imprezy GRYOffline.pl odbędzie się w sobotę, 5 listopada. Spotykamy się o godz. 15 w klubie Prominent, który mieści się przy ulicy Kamiennej 17 w Krakowie.

GRYOffline.pl 2011 - zapraszamy wszystkich na naszą imprezę! - ilustracja #1

Atrakcje

Oprócz planowanych niespodzianek, których w chwili obecnej nie możemy ujawnić, uczestnikom imprezy zapewniamy:

  • znakomitą zabawę w gronie miłośników gier;
  • konkursy z nagrodami (gry, gadżety z gier – zdecydowanie więcej niż rok temu);
  • stoły bilardowe, kręgielnię, piłkarzyki i rzutki;
  • piwo, napoje, jedzenie.

Zgłoszenia

GRYOffline.pl 2011 jest imprezą zamkniętą, w godzinach od 15.00 do 19.00 do lokalu będą mogły wejść tylko osoby znajdujące się na liście gości. Jak zdobyć zaproszenie? Bardzo prosto. Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres: uvi [małpa] gry-online [kropka] pl z tematem GRYOffline.pl 2011. W mailu proszę podać:

  • imię i nazwisko
  • swoją ksywkę z GRYOnline.pl

Uwaga: Impreza przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich. Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. W piątek 28 października roześlemy do wszystkich prośbę o potwierdzenie swojego udziału w imprezie.

Serdecznie zapraszamy nie tylko stałych bywalców ale i naszych nowych czytelników!