Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 lutego 2020, 20:08

Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 15-16 lutego

Zgodnie z tradycją przejrzeliśmy oferty sklepów w poszukiwaniu interesujących promocji na gry pudełkowe i sprzęt. W niższych cenach zakupicie między innymi Watch Dogs 2, Kingdom Hearts III, Doom oraz Hellblade: Senua's Sacrifice.

Weekend rozpoczynamy tradycyjnie, prezentując Wam najbardziej interesujące oferty na pudełkowe wydania gier. Tym razem taniej kupimy między innymi takie produkcje, jak Watch Dogs 2, Kingdom Hearts III, Doom czy Hellblade: Senua's Sacrifice. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższym zestawieniem.

UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo lub obowiązuje do wyczerpania zapasów, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, koszty przesyłki, sposób odbioru itp).

Hellblade: Senua's Sacrifice - Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 15-16 lutego - wiadomość - 2020-02-14
Hellblade: Senua's Sacrifice

Tytuły na PC

 1. Blacksad: Under the Skin – 79 zł, RTV Euro AGD
 2. Diablo III Battle Chest – 69 zł, RTV Euro AGD
 3. Doom – 79 zł, 3kropki.pl
 4. StarCraft 2: Legacy Of The Void – 59,99 zł, 3kropki.pl
 5. The Sims 4 – 75 zł, Media Expert
 6. The Surge – 14,90 zł, RTV Euro AGD

Tytuły na konsole

PlayStation 4

 1. Far Cry: New Dawn – 39,90 zł, RTV Euro AGD
 2. Tales from the Borderlands – 49,90 zł, grymel.pl
 3. Technomancer – 19,90 zł, RTV Euro AGD
 4. The Surge – 19,90 zł, RTV Euro AGD
 5. This War of Mine: The Little Ones – 49,90 zł, redcoon.pl
 6. Watch Dogs 2 – 59,99 zł, 3kropki.pl

Xbox One

 1. Final Fantasy Type-0 – 29 zł, grajtanio.pl
 2. Hellblade: Senua's Sacrifice – 39,90 zł, RTV Euro AGD
 3. Kingdom Hearts III – 58,05 zł, Amazon.de
 4. Shadow Warrior – 69,90 zł, grymel.pl
 5. Titan Quest – 59,90 zł, grymel.pl
 6. Quantum Break – 19,90 zł, RTV Euro AGD

Nintendo Switch

 1. Sonic Mania Plus – 104 zł, 3kropki.pl
 2. Syberia – 89,15 zł, Amazon.de
 3. Zombieland: Double Tap - Road Trip – 99 zł, RTV Euro AGD

Garść uwag odnośnie ofert ze sklepu Amazon.de. Podane ceny zostały przeliczone według bieżącego kursu walut i uwzględniono przy tym także różnicę między polskim a niemieckim podatkiem VAT (który w naszym kraju jest wyższy niż u zachodniego sąsiada). Warto mieć też na uwadze, że gry w cenie od 39 euro mają gwarantowaną darmową dostawę do Polski (szczegóły tutaj).

Przypominamy również o specjalnej akcji dla firm, które zdecydują się założyć darmowe konto Amazon Business, oferujące szereg udogodnień i ułatwień dla działalności gospodarczej (m.in. możliwość zarządzania zamówieniami pracowników oraz zaawansowane możliwości monitorowania wydatków przedsiębiorstwa). Klienci, którzy zdecydują się zarejestrować w Amazon Business, w ciągu 48 godzin od weryfikacji konta otrzymają specjalny kod dający 50% zniżki na pierwszy zakup o wartości 100 euro. Więcej o Amazon Business można się dowiedzieć tutaj, rejestracji dokonać można natomiast pod tym adresem. Zasady promocji dostępne są tutaj.

Konsole

 1. Xbox One X, 1 TB + Tom Clancy’s The Division 2 – 2049 zł, Empik

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie także o zaglądaniu do naszej Growej Porównywarki Cenowej.

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać, jeśli możemy to zrobić za Was?

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od niektórych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.