Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 11 maja 2018, 10:31

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 12-13 maja

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. gry LEGO Batman 3: Poza Gotham, Injustice 2 i Far Cry 5.

Po małej przerwie wracamy z kolejnym przeglądem promocji na gry pudełkowe i konsole. Maj jest czasem komunii, ale w tym roku sprzedawcy nie za bardzo szaleją z przecenami i oferty na konsole nie wypadają jakoś okazale. Niemniej, zarówno Xboksa One, jak i PlayStation 4 można kupić za mniej niż tysiąc złotych. Co do samych gier, to najfajniejszą propozycję przyszykował Wirtus.pl, gdzie za niecałe 15 zł dostaniecie LEGO Batman 3: Poza Gotham. Stosunkowo szybko potaniał też Far Cry 5, za którego niedawno trzeba było zapłacić ponad 200 zł, a dziś nabędziecie go za około 160-170 zł.

PC-towe LEGO Batman 3: Poza Gotham tanio w sklepie Wirtus.pl. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 12-13 maja - wiadomość - 2018-05-11
PC-towe LEGO Batman 3: Poza Gotham tanio w sklepie Wirtus.pl.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od niektórych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.