Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 stycznia 2021, 14:13

autor: aadamus

Gry o tematyce sci-fi za niecałe 12 zł w paczce w Fanatical

W sklepie Fanatical trwa sprzedaż paczki Sci-fi Bundle, w skład której wchodzą takie produkcje jak JYDGE, The Uncertain - The Last Quiet Day oraz Starward Rogue.

W sklepie Fanatical do sprzedaży weszła paczka Sci-fi Bundle, dzięki której za niewielką cenę możemy nabyć siedem gier. W skład zestawu wchodzą następujące produkcje:

  1. Starward Rogue
  2. Redirection
  3. The Uncertain - The Last Quiet Day
  4. JYDGE
  5. Voidship: The Long Journey
  6. Phoning Home
  7. ROOT

Paczkę można nabyć za ok. 12 zł (cena zmienia się w zależności od kursu euro) jedynie przez ograniczony czas. Wszystkie tytuły otrzymamy w postaci kluczy Steam.

  1. Sci-fi Bundle w Fanatical

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.