Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 stycznia 2015, 19:42

autor: Draug

Grim Fandango Remastered – przedpremierowy wysyp screenów

Na kilka dni przed premierą przygodówki Grim Fandango w wersji Remastered studio Double Fine Productions podzieliło się pokaźną liczbą screenów ze swojego dzieła. Debiut produkcji nastąpi 27 stycznia.

Grim Fandango Remastered – przedpremierowy wysyp screenów - ilustracja #1

Premiera Grim Fandango w wersji Remastered już za pasem, zatem aby podgrzać atmosferę, studio Double Fine Productions wypuściło pokaźną kolekcję nowych screenshotów z tej produkcji. Kilka z nich prezentujemy w tej wiadomości, natomiast resztę znajdziecie w naszej galerii. Pozwolę sobie przypomnieć, że reedycja, mimo że powstaje nie w LucasArts (która to firma notabene w ostatnich latach prawie przestała istnieć, a już na pewno robić gry), lecz w Double Fine Productions, jest w rękach człowieka, który odegrał istotną rolę w powstaniu pierwowzoru – Tima Schafera. Zmiany poczynione w edycji Remastered dotyczą przede wszystkim oprawy wizualnej, ale nie są one drastyczne – deweloper zachował unikatowy styl pierwowzoru, poprawiając jedynie rzeczy takie jak trójwymiarowe modele czy efekty świetlne. Debiut Grim Fandango Remastered ma nastąpić 27 stycznia 2015 roku. Gra będzie dostępna na pecetach (na Steamie i GOG.com) oraz na konsolach PlayStation 4 i PlayStation Vita.

Grim Fandango Remastered – przedpremierowy wysyp screenów - ilustracja #2
Grim Fandango Remastered – przedpremierowy wysyp screenów - ilustracja #3
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Grim Fandango Remastered

Grim Fandango Remastered