Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2014, 13:45

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

Grass Simulator 2014 – nadchodzi next-genowy symulator trawy!

Gatunek symulatorów przeżywa ostatnio prawdziwy renesans. Żywe zainteresowanie ze strony graczy owocuje kolejnymi innowacyjnymi produkcjami, a mówi się, że na ubitym gościńcu trawa nie urośnie. Grass Simulator 2014 pozwoli delektować się pięknymi, trawiastymi lokacjami w prawdziwie next-genowej oprawie graficznej. Gra czeka na głosy graczy w programie Steam Greenlight.

Grass Simulator 2014 – next-genowy symulator trawy walczy o światło zielone jak trawa w Steam Greenlight - Grass Simulator 2014 – nadchodzi next-genowy symulator trawy! - wiadomość - 2014-07-01
Grass Simulator 2014 – next-genowy symulator trawy walczy o światło zielone jak trawa w Steam Greenlight

Gatunek symulatorów przeżywa ostatnio prawdziwy renesans, o czym świadczy chociażby niedawno wydany Goat Simulator czy Rock Simulator 2014, o którym pisaliśmy kilka dni temu w Serwisie Informacyjnym. Żywe zainteresowanie ze strony graczy owocuje kolejnymi innowacyjnymi produkcjami w niszy, a mówi się, że na ubitym gościńcu trawa nie urośnie. Okazuje się, że to nieprawda. Grass Simulator 2014, który pojawił się niedawno w programie Steam Greenlight, pozwoli fanom wszelkich zarośli delektować się pięknymi, trawiastymi lokacjami w prawdziwie next-genowej oprawie graficznej. Twórcy zadbali, aby ich dzieło posiadało realistyczny system pogody, a także dynamiczne animacje trawy. Jeśli to jeszcze nie jest wystarczającym powodem, aby oddać głos na Grass Simulator 2014, to dodam, że w grze pojawią się także krowy i spluwy! Jak już pozbieracie szczękę z podłogi, to koniecznie dołączcie do steamowej grupy fanów gry.

Grass Simulator 2014 jest, przynajmniej na razie, produkcją stricte pecetową i będzie dostępna końcem roku dla użytkowników systemów Windows, Linux oraz Mac OS X w językach angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim i węgierskim (niestety, na razie nic nie wskazuje na powstanie polskiej lokalizacji). Gra oferować ma zarówno tryb single-, jak i multiplayer, w tym kooperację. Za stworzenie gry odpowiada studio RezineGames, autorzy Project Decay, które otrzymało zielone światło w Steam Greenlight. Rozgrywkę w Grass Simulator 2014 można obejrzeć na poniższym zwiastunie przygotowanym przez deweloperów. Trzeba przyznać, że Grass Simulator 2014 nawet w tak wczesnej fazie produkcji wygląda naprawdę imponująco. Niestety, jak już wspomniałem, posiadacze konsol muszą obejść się smakiem.

TWOIM ZDANIEM

Który symulator jest Twoim zdaniem śmieszniejszy?

Rock Simulator 2014
2,6%
Grass Simulator 2014
1,6%
Goat Simulator
23,4%
Te nowe „śmieszne symulatory" nie są wcale zabawne.
72,4%
Zobacz inne ankiety