Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2014, 13:45

autor: Meehow

Grass Simulator 2014 – nadchodzi next-genowy symulator trawy!

Gatunek symulatorów przeżywa ostatnio prawdziwy renesans. Żywe zainteresowanie ze strony graczy owocuje kolejnymi innowacyjnymi produkcjami, a mówi się, że na ubitym gościńcu trawa nie urośnie. Grass Simulator 2014 pozwoli delektować się pięknymi, trawiastymi lokacjami w prawdziwie next-genowej oprawie graficznej. Gra czeka na głosy graczy w programie Steam Greenlight.

Grass Simulator 2014 – next-genowy symulator trawy walczy o światło zielone jak trawa w Steam Greenlight - Grass Simulator 2014 – nadchodzi next-genowy symulator trawy! - wiadomość - 2014-07-01
Grass Simulator 2014 – next-genowy symulator trawy walczy o światło zielone jak trawa w Steam Greenlight

Gatunek symulatorów przeżywa ostatnio prawdziwy renesans, o czym świadczy chociażby niedawno wydany Goat Simulator czy Rock Simulator 2014, o którym pisaliśmy kilka dni temu w Serwisie Informacyjnym. Żywe zainteresowanie ze strony graczy owocuje kolejnymi innowacyjnymi produkcjami w niszy, a mówi się, że na ubitym gościńcu trawa nie urośnie. Okazuje się, że to nieprawda. Grass Simulator 2014, który pojawił się niedawno w programie Steam Greenlight, pozwoli fanom wszelkich zarośli delektować się pięknymi, trawiastymi lokacjami w prawdziwie next-genowej oprawie graficznej. Twórcy zadbali, aby ich dzieło posiadało realistyczny system pogody, a także dynamiczne animacje trawy. Jeśli to jeszcze nie jest wystarczającym powodem, aby oddać głos na Grass Simulator 2014, to dodam, że w grze pojawią się także krowy i spluwy! Jak już pozbieracie szczękę z podłogi, to koniecznie dołączcie do steamowej grupy fanów gry.

Grass Simulator 2014 jest, przynajmniej na razie, produkcją stricte pecetową i będzie dostępna końcem roku dla użytkowników systemów Windows, Linux oraz Mac OS X w językach angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim i węgierskim (niestety, na razie nic nie wskazuje na powstanie polskiej lokalizacji). Gra oferować ma zarówno tryb single-, jak i multiplayer, w tym kooperację. Za stworzenie gry odpowiada studio RezineGames, autorzy Project Decay, które otrzymało zielone światło w Steam Greenlight. Rozgrywkę w Grass Simulator 2014 można obejrzeć na poniższym zwiastunie przygotowanym przez deweloperów. Trzeba przyznać, że Grass Simulator 2014 nawet w tak wczesnej fazie produkcji wygląda naprawdę imponująco. Niestety, jak już wspomniałem, posiadacze konsol muszą obejść się smakiem.

TWOIM ZDANIEM

Który symulator jest Twoim zdaniem śmieszniejszy?

Te nowe „śmieszne symulatory" nie są wcale zabawne.
72,3%
Goat Simulator
23,4%
Rock Simulator 2014
2,6%
Grass Simulator 2014
1,6%
Zobacz inne ankiety