Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Rock Simulator 2014 (PC)
OkładkaRock Simulator 2014 (PC)

Rock Simulator 2014 PC

Unikalna, darmowa produkcja niezależnego studia Strange Panther Games, będąca – obok popularnego Goat Simulator - swoistym pastiszem eksploatowanego na wszelkie możliwe sposoby gatunku symulatorów.

Symulacje | humorystyczne | elementy zręcznościowe | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rock Simulator 2014 Premiera PC

anulowana

producent: Strange Panther Games wydawca: Strange Panther Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Rock Simulator 2014

Symulator kozy

Pigeon Simulator

Bee Simulator

Rock Simulator 2014 to produkcja niezależna, budząca zainteresowanie już samą podjętą tematyką. Zgodnie z tytułem, mamy tu bowiem do czynienia z najprawdziwszym symulatorem kamienia. Za tym oryginalnym pomysłem kryje się niezależne, dwuosobowe studio Strange Panther Games z Florydy.

Produkcja nastawiona jest w znacznej mierze na walory estetyczne, stanowiąc nie lada gratkę dla wszystkich miłośników rozmaitych głazów i minerałów. Program pozwala nam bowiem „podziwiać” różnego rodzaju kamienie w rozsianych po całym świecie, zróżnicowanych środowiskach – od porośniętych trawą wzgórz do równinnych solnisk. Autorzy pokusili się jednak o urozmaicenie zabawy, umożliwiając faktyczne „wcielenie” się w skałę i udział w rozmaitych zręcznościowych mini-grach. W jednej z nich np. kierując spadającym ze zbocza góry głazem, trzeba będzie omijać napotykane przeszkody.

Nie da się ukryć, iż Rock Simulator 2014, podobnie jak popularny Goat Simulator, cechuje spora dawka autoironii, której nie zabrakło już w pierwszych materiałach promujących powstającą produkcję. Z pewnością jednak reprezentuje on zupełnie nowe spojrzenie na eksploatowany na wszystkie możliwe sposoby gatunek symulatorów.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 6.3 / 10 na podstawie 353 głosów czytelników.

Rock Simulator 2014 cena w dniu premiery: darmowa

Wymagania wiekowe Rock Simulator 2014: Odpowiednia dla każdego wieku.