Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2014, 09:38

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Grand Theft Auto IV - obejrzyj mod iCEnhancer 3.0 w akcji

Twórca modyfikacji iCEnhancer, znacznie poprawiającej oprawę graficzną gry Grand Theft Auto IV, opublikował krótki zwiastun prezentujący rozgrywkę z wykorzystaniem najnowszej wersji moda, oznaczonej numerem 3.0.

Hayssam Keilany, uznany twórca modyfikacji do gry Grand Theft Auto IV, opublikował zwiastun moda iCEnhancer 3.0. Nagranie przedstawia fragmenty rozgrywki zarówno w dzień, jak i w nocy, i wygląda po prostu fantastycznie. Warto również wspomnieć, że modder rozważa dodanie do swojej technologii narzędzia konfiguracyjnego, pozwalającego na dostosowanie różnych parametrów, w tym jakości SSAO, saturacji, efektu Bloom i kilku innych opcji. Krótko pisząc, iCEnhancer cały czas daje nam o sobie znać i nie pozwala zapomnieć o czwartej części słynnej serii gier ze stajni Rockstar. Już poprzednie wersje tego moda potrafiły wprawić w osłupienie, ale Hayssam Keilany nie spoczywa na laurach i w dalszym ciągu rozwija swoje dzieło.

Jednocześnie przypominam, że ostatnią jak na razie udostępniona edycją iCEnhancer jest ta oznaczona numerem 2.1. Zaprezentowana w grudniu 2012 roku wersja 2.5 przestała istnieć i została zastąpiona „trójką”, ponieważ przeszła tak znaczące zmiany, że „nie ma sensu, by oznaczać ją numerem 2,5”. Hayssam Keilany stwierdził także, że edycja 3.0 będzie ostatnią. „Wydaje mi się, że będzie ona wystarczająco dobra I ludzie będą się przy niej dobrze bawić” - powiedział modder.

Grand Theft Auto IV - obejrzyj mod iCEnhancer 3.0 w akcji - ilustracja #1Grand Theft Auto IV to czwarta odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier wideo. Tytuł ukazał się pierwotnie w kwietniu 2008 roku na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3, a w grudniu tego samego roku pojawił się na komputerach osobistych. We wrześniu 2013 roku na rynku zadebiutowało Grand Theft Auto V, jednak tytuł dostępny jest jedynie na starszych urządzeniach firm Sony i Microsoft. Pomimo wielu plotek, w dalszym ciągu nie wiadomo czy firma Rockstar planuje wydać PC-tową edycje „piątki”.