Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2017, 10:05

autor: Góral

Gran Turismo Sport na nowym fragmencie rozgrywki

W sieci pojawiło się kilkuminutowe nagranie z rozgrywką z Gran Turismo Sport. Możemy na nim zobaczyć jazdę samochodem Nissan GT-R Nismo GT3.

Kilka dni temu rozpoczęły się zamknięte beta-testy gry Gran Turismo Sport. Niestety dostęp do zabawy otrzymała bardzo ograniczona liczba osób z PSN ID zarejestrowanym na Stany Zjednoczone. Niemniej, dzięki jednemu z testerów możemy obejrzeć poniższe nagranie z rozgrywką, prezentujące nową produkcję studia Polyphony Digital. Pozwala ono zaznajomić się z samochodem Nissan GT-R Nismo GT3 oraz oczywiście jakością oprawy graficznej, gdyż nagranie zostało zarejestrowane w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach sekundę.

Gran Turismo Sport w skrócie:
  • kolejna odsłona serii Gran Turismo od studia Polyphony Digital;
  • ukaże się w tym roku na konsoli PlayStation 4;
  • obecnie trwają zamknięte beta-testy.

Pierwsza faza beta-testów rozpoczęła się 17 marca. W najbliższym czasie do grona szczęśliwych wybrańców dołączą kolejne osoby, ale również nie będzie ich zbyt wiele. Niestety, większość z nas musi czekać do premiery pełnej wersji, ale i w tym przypadku nie mamy dobrych wiadomości. Studio Polyphony Digital do dziś nie podzieliło się konkretnym terminem debiutu. Wiadomo jedynie, że Gran Turismo Sport ukaże się w tym roku.

Przypominamy, że ostatnią odsłoną serii Gran Turismo jest wydane jeszcze na PlayStation 3 Gran Turismo 6. Tytuł zadebiutował pod koniec 2013 roku, więc na nową część czekamy już ponad trzy lata. Gran Turismo Sport pierwotnie planowane było na listopad 2016 roku, ale nic z tego nie wyszło i wydaje się, że debiut produkcji odbędzie się dopiero w drugiej połowie bieżącego roku.

Gran Turismo Sport na nowym fragmencie rozgrywki - ilustracja #1