Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 kwietnia 2013, 22:34

autor: sathorn

Gracz na wypasie - wiosna idzie, pora odświeżyć szafy!

Śnieg wciąż leży za oknami większości z Was. Warto jednak już teraz przygotować się na nieuchronne wyjście z domu i zaopatrzeć się w bardziej reprezentacyjne odzienie. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby ubrać się stosownie do swojego stylu. Jakie koszulki dla nerdów oferują polskie sklepy wysyłkowe?

Zaczniemy od czegoś wyraźnego i łatwego w odbiorze. Logo koszykarskiej ligi NBA przerobione specjalnie dla osób, które spędzają o wiele za dużo czasu przy komputerze na gładkim białbym wzorze. 37,90 zł w sklepie Ememe.pl.

Zanim pójdziemy dalej, warto wspomnieć o absolutnie genialnej koszulke (P)imp, inspirowanej Grą o Tron, również ze sklepu Ememe. Wielu z nas ogląda ten serial, niedawno swoją premierę miał trzeci sezon, także składając większe zamówienie warto o tym produkcie pamiętać.

Hejterzy to naturalna część naszego życia, chociaż oczywiście starcia w Internecie wyglądają inaczej niż te na żywo. Jeżeli macie do siebie dystans i przyznajecie, że nie jesteście śnieżnobiałymi rycerzami sieci, to polecam koszulkę Darth Hater od Jinxa, którą można zamówić w sklepie Level77 za niecałe 80 zł.

Klasyczne odniesienia zawsze w cenie. Pamiętacie Piotra Fronczewskiego, który nalegał, aby przed wyruszeniem w drogę zebrać drużynę? Teraz możecie nosić ten tekst dumnie na piersi, dzięki t-shirtowi dostępnemu za pośrednictwem sklepu Koszulkowo.pl, sprzedawanemu w cenie 40 zł.

W tym samym sklepie możecie zamówić coś dla bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy wiecznie muszą coś naprawiać innym. „Dziwne, u mnie działa” – nieśmiertelna fraza wypowiadana przez wszystkich administratorów, a także synów i córki, które muszą zainstalować sterowniki do drukarki na komputerze rodziców.