Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 listopada 2012, 13:51

autor: sathorn

Gracz na wypasie - ręcznie drukowany plakat z Mass Effect 3

Jeżeli uwielbiacie serię Mass Effect, to musicie przynajmniej zobaczyć limitowany plakat inspirowany trzecią częścią sagi o komandorze Shepardzie. Dzieło amerykańskiej artystki Courtney Billadeau dostępne będzie tylko w 250 egzemplarzach, a każdy z nich zostanie wydrukowany na prasie ręcznej.

Wasi rodzice mają na ścianie replikę „Słoneczników” Van Gogha? Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście i Wy zainwestowali pieniądze z sztukę, oczywiście w harmonii ze swoim hobby. Co powiecie na limitowany, drukowany na ręcznej prasie plakat, inspirowany grą Mass Effect 3?

Artystka zastosowała bardzo interesującą technikę - 2012-11-05
Artystka zastosowała bardzo interesującą technikę

Ekskluzywne to dobre słowo dla określenia plakatów z serii No One Left Behind. Każdy z nich wydrukowany zostanie na ręcznej prasie, co zapewnia unikatowość. Zastosowana technika sprawia, że powstają drobne różnice, w związku z czym nasz obraz może mieć nieco inną kolorystykę, lekkie zagniecienia na rogach czy ślady farby na spodzie. Do druku użyty zostanie wysokiej jakości papier francuski (cokolwiek to znaczy, cytuję informację ze strony artystki). Każdy z plakatów będzie miał wymiary 18x24 cale (45,72x60,96 cm).

Plakat No One Left Behind w całej okazałości - 2012-11-05
Plakat No One Left Behind w całej okazałości

Pre-order ruszył 1 listopada 2012 roku. Prawdopodobnie wkrótce wszystkie egzemplarze znajdą swoich nabywców. Zainteresowanym radzę się spieszyć, mam przeczucie, że wkrótce te małe dzieła sztuki będą dostępne wyłącznie na eBay’u za horrendale kwoty. Cena wynosi w tej chwili 40 dolarów.

Twórczynią plakatu jest Courtney Billadeau, artystka pochodząca z Chicago, USA. Pozostałe jej dzieła możecie znaleźć w portfolio na oficjalnej stronie internetowej. Każdy z plakatów zostanie przez nią podpisany.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mass Effect 3

Mass Effect 3