Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 listopada 2022, 21:28

Black Friday nie omija Gothica; promocje na gry i oficjalne gadżety

THQ Nordic przeceniło wiele gadżetów z serii Gothic – m.in. koszulek oraz kubków. Na Steamie oraz GOG-u można z kolei nabyć gry studia Piranha Bytes w bardzo atrakcyjnych cenach.

Źrodło fot. Gothic II / Piranha Bytes.
i

W oficjalnym sklepie firmy THQ Nordic – wydawcy nadchodzącego Gothic Remake – można nabyć wiele gadżetów związanych z ową popularną marką zapoczątkowaną przez studio Piranha Bytes. Część z nich została przeceniona z okazji jutrzejszego czarnego piątku.

Fani Gothica mogą nabyć:

  • T-shirt z logo gry;
  • T-shirt z napisem „Witamy w Kolonii”;
  • T-Shirt z symbolem Śniącego;
  • kubek z logo studia Piranha Bytes;
  • kubek z napisem „Witamy w Kolonii”;
  • podkładkę pod mysz z motywem z Gothic Remake;
  • szklankę z symbolem Śniącego;
  • wycieraczkę z napisem „Witamy w Kolonii”.

Co istotne, nie trzeba najpierw prosić, by THQ Nordic „pokazało swoje towary” – ofertę można przejrzeć na tej stronie. Ceny gadżetów wahają się od 8,99 euro (ok. 42 zł) do 24,99 euro (ok. 117 zł). Do zamówienia należy doliczyć opłatę za dostawę, która wynosi 14,99 euro (ok. 70 zł). Niestety nie można zapłacić ani w bryłkach rudy, ani w złocie. Oferta będzie dostępna do 27 listopada.

Jeśli zaś preferujecie gry, to przypomnę, że zarówno na Steamie, jak i na GOG-u trwają obecnie wyprzedaże, w ramach których poszczególne odsłony serii Gothic można nabyć po 9,99 zł. Na platformie firmy Valve jest również dostępna kosztująca 11,99 zł paczka, w której skład wchodzi cała trylogia. Linki do ofert zostawiam poniżej.

* – Posiadając ten tytuł, można zagrać w darmowe Kroniki Myrtany: Archolos.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej