Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2022, 17:02

GOG rozdaje grę za darmo na start wielkiej promocji na Black Friday

Na GOG.com trwa promocja z okazji Black Friday. W związku z tym przez najbliższe dwa dni odbierzemy za darmo metroidvanię Narita Boy.

Źrodło fot. Studio Koba
i

Na GOG.com wystartowała promocja z okazji czarnego piątku. Z tej okazji w niższych cenach zakupimy tysiące różnych tytułów, oprócz tego przygotowano również rozdawnictwo gry. Akcja potrwa do 30 listopada do godziny 15:00 czasu polskiego.

Black Friday na GOG.com

Narita Boy za darmo

W ramach promocji odbierzecie bezpłatnie grę Narita Boy. Wystarczy zalogować się, odszukać baner rozdawnictwa na głównej stronie sklepu i kliknąć „zdobądź za darmo”. Promocja ta obowiązuje do 25 listopada do godziny 15:00 naszego czasu.

Narita Boy na GOG.com

Narita Boy to platformowa metroidvania 2D. Podczas zabawy przenosimy się do alternatywnych lat pomoru 80. W tej wersji rzeczywistości powstaje konsola zwana Narita One oraz dedykowana jej produkcja – Narita Boy. Zestaw staje się ogromnym przebojem i podbija serca graczy na całym świecie. Lecz w kodzie binarnym tytułu dochodzi do połączenia świata cyfrowego z rzeczywistym, co otwiera drogę dla złego bytu znanego jako Him. Naszym zadaniem jest pokonanie istoty.

Black Friday na GOG.com – pozostałe oferty

 1. Broken Sword: Director's Cut (angielski) – 1,39 zł (-86%)
 2. Cyberpunk 2077 (polski) – 99,49 zł (-50%)
 3. Deus Ex 2: Invisible War (angielski) – 3,59 zł (-86%)
 4. GOG Strategy Bundle (Hard West Collector's Edition, Krush Kill ‘N Destroy 2: Krossfire, Cossacks Anthology) – 17,79 zł (-90%)
 5. Mini Metro (angielski) – 17,49 zł (-50%)
 6. Postal 2 (polski) – 3,49 zł (-90%)
 7. SWAT 4: Gold Edition (angielski) – 20,49 zł (-50%)
 8. Syberia: The World Before - Digital Deluxe Edition (polski) – 84,49 zł (-50%)
 9. The Planet Crafter (polski) – 57,59 zł (-20%)
 10. Thief 3: Deadly Shadows (angielski) – 3,59 zł (-89%)
 11. UBOAT (polski) – 32,39 zł (-70%)

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej