Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 listopada 2022, 19:56

Steam Autumn Sale 2022 wystartowało

Steam Autumn Sale 2022 wystartowało. W promocji zakupicie setki różnorodnych tytułów. Oprócz tego ruszyły również nominacje do nagród Steam.

Źródło fot. Steam
i

Punktualnie o 19:00 ruszyła wielka jesienna wyprzedaż na Steamie. Tym samym na platformie firmy Valve pojawiły się setki promocji na najróżniejsze tytuły. Akcja jest ograniczona czasowo i potrwa do 29 listopada do godziny 19:00 naszego czasu.

Steam Autumn Sale 2022

Promocja obejmuje wiele gier – również od dużych wydawców. W niższej cenie zakupicie chociażby Civilization VI, Sea of Thieves, Dead by Daylight i SnowRunner.

A co z przeglądem ofert?

Do tej pory przy starcie wyprzedaży publikowaliśmy listę najciekawszych ofert. Tym razem wybrane promocje zaprezentowane będą w osobnej (i większej) wiadomości.

Oprócz tego wystartowały również nominacje do Nagród Steam za 2022 rok. Podczas trwania promocji możecie oddać głos na Wasze ulubione produkcje wydane w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Aby to zrobić, musicie kliknąć w poniższy link i zalogować się na swoje konto. Następnie należy wskazać swoich kandydatów w każdej z kategorii.

  1. Nominacje do Nagród Steam 2022

Po fazie nominacji rozpocznie się właściwe głosowanie. Zwycięzców natomiast poznamy 3 stycznia o godzinie 19:00 naszego czasu podczas zimowej wyprzedaży – Steam Winter Sale.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej