Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2017, 03:48

autor: Vergil

God of War zaprezentowane na efektownym zwiastunie

Prezentacja God of War na tegorocznych targach E3 była pewniakiem – najnowsza odsłona przygód Kratosa zaznaczyła swoją obecność na konferencji Sony za pośrednictwem nowego zwiastuna obfitującego w ujęcia z rozgrywki.

Na targach E3 nie mogło zabraknąć Kratosa. Miłośnicy przygód spartańskiego wojownika doczekali się prezentacji nowego zwiastuna God of War, w którym roi się od scen pochodzących z właściwej rozgrywki. Materiał daje nam pewien ogląd na temat tego, jakie przygody czekają na Kratosa w nordyckiej krainie, a także zdradza, że tytuł zadebiutuje na początku 2018 roku.

Ten dynamiczny materiał wypełniono po brzegi wartościową zawartością. Walka zapowiada się na szybką i brutalną – Kratos wciąż nie patyczkuje się z adwersarzami, choć przypadków wypruwania flaków i wyrywania gałek ocznych wciąż nie odnotowano… Znalazło się miejsce na szczyptę eksploracji (w trakcie rozgrywki odwiedzimy zróżnicowane terytoria, a dostanie się do niektórych miejsc będzie wymagać na przykład wspinaczki) oraz szereg scen dających nam jako takie pojęcie na temat warstwy fabularnej.

Spotkanie z Jormungandrem może zakończyć się dla Kratosa i Atreusa w dość niespodziewany sposób. - God of War zaprezentowane na efektownym zwiastunie - wiadomość - 2017-06-13
Spotkanie z Jormungandrem może zakończyć się dla Kratosa i Atreusa w dość niespodziewany sposób.

Wygląda na to, że bohater w istocie uległ przemianie i zdołał zapanować nad kłębiącymi się w jego głowie negatywnymi emocjami. Niestety jego obecność na mroźnej północy nie spodobała się nordyckim bóstwom, które najwyraźniej urządziły sobie na niego polowanie. Na szczęście protagonista i jego syn Atreus mogą liczyć na wsparcie oryginalnych sojuszników, takich jak choćby widoczny pod koniec filmu wąż Jormungandr, znany z nordyckiej mitologii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

God of War

God of War