Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lutego 2021, 17:36

autor: Karol Laska

God of War: Ragnarok raczej nie w tym roku. Horizon 2 zdąży na czas

Jim Ryan, CEO Sony Interactive Entertainment, podał 3 tytuły, których powinniśmy się spodziewać na konsolach PlayStation w 2021 roku. Wśród nich nie ma, niestety, God of War: Ragnarok.

Sporo wątków zostało podjętych podczas wywiadu portalu GQ z Jimem Ryanem, CEO Sony Interactive Entertainment. Informowaliśmy Was między innymi o pecetowej wersji gry Days Gone. Teraz czas na zapoznanie się z planami PlayStation na rok 2021. Jakich tytułów możemy spodziewać się w najbliższych miesiącach?

Niezagrożone wydają się tegoroczne premiery 3 następujących produkcji: Returnal (trzecioosobowa strzelanka science fiction), Ratchet & Clank: Rift Apart (kolejna odsłona kreskówkowej platformówki 3D) oraz Horizon Forbidden West (sequel jednego z największych hitów ery PlayStation 4).

Jak więc już zapewne sami zauważyliście – w planach tych nie ma God of War: Ragnarok, czyli wyczekiwanej kontynuacji przygód Kratosa i Atreusa. Po części się tego spodziewaliśmy, choć tytuł umieściliśmy na liście najbardziej wyczekiwanych przez nas gier 2021 roku. Braku zaskoczenia z tym związanego nie kryje popularny dziennikarz growy Jason Schreier, który odznaczył się na Twitterze dość ironicznym komentarzem:

Mam do sprzedania śliczny, błyszczący most [z ang. to idiom sugerujący naiwność adresata – dop.red.] każdemu, kto myśli, że nowe God of War pojawi się w tym roku.

  1. Gry 2021 roku, na które najbardziej czekamy - wybór redakcji