Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2018, 13:43

autor: Adrian Werner

God of War - patch 1.20 dodał tryb fotograficzny i większą czcionkę

Gra God of War otrzymała nową aktualizację. Patch 1.20 dodał tryb fotograficzny oraz zwiększył rozmiary czcionki.

Tryb fotograficzny pozwala m.in. manipulować mimiką postaci. - God of War - patch 1.20 dodał tryb fotograficzny i większą czcionkę - wiadomość - 2018-05-10
Tryb fotograficzny pozwala m.in. manipulować mimiką postaci.
GOD OF WAR W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: SIE Santa Monica Studio
  2. Wydawca: Sony Interactive Entertainment
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platforma: PS4
  5. Data premiery: 20 kwietnia 2018 r.

Ukazał się kolejny patch do God of War, czyli najnowszej odsłony przebojowego cyklu slasherów. Aktualizacja została opatrzona numerem 1.20 i przynosi sporo zmian oraz nowości. Najważniejszą z nich jest dodanie trybu fotograficznego.

Photo Mode zapewnia większą kontrolę osobom zainteresowanym tworzeniem wirtualnych zdjęć z gry. Dzięki niemu można m.in. manipulować ustawieniami kamery, korzystać z wielu różnorodnych efektów i filtrów, dodawać ramki oraz usuwać postacie z kadru. Ponadto dostępna jest opcja modyfikowania mimiki bohaterów, co pozwala np. zmusić Kratosa do uśmiechu.

Na trybie fotograficznym nie kończą się atrakcje oferowane przez aktualizację 1.20. Autorzy wsłuchali się w głosy graczy i zwiększyli czcionkę w napisach, interfejsie i menu. Równolegle z patchem w w App Store pojawił się darmowy zestaw emotek do wykorzystania w urządzeniach mobilnych z systemem iOS. Wkrótce ukaże się także wersja na Androida.

Przypomnijmy, że God of War ukazał się 20 kwietnia, wyłącznie na PlayStation 4. Produkcja oferuje pełną polską lokalizację, ale dostępna jest także opcja zabawy z angielskimi głosami. Gra okazała się wielkim sukcesem, stając się najwyżej ocenianym exclusivem na konsolę firmy Sony. Projekt bardzo spodobał się również naszemu redaktorowi, który wystawił mu notę 9.5/10.

Nowy God of War to także przebój kasowy. Podczas pierwszych trzech dni obecności na rynku gra rozeszła się w 3,1 miliona egzemplarzy. To rekord wśród produkcji dostępnych wyłącznie na PlayStation 4. Nic dziwnego zatem, że twórcy mają w planach jeszcze pięć części serii.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry God of War – arcydzieło rzezi tylko na PS4